Блог Андрій Перевертун

Облігації внутрішньої державної позики: станьте інвестором

2019-10-08 20:14 311

Люди хочуть, щоб їхні гроші працювали. Способів цього є чимало. Але багато хто боїться вкладати в довгострокову справу, побоюючись, що вона не набере потрібний ритм, що не буде як слід розвиватися, не принесе прибутку. І гроші залишаються вдома.

Дехто кладе гроші на депозит, але відсотки там досить скромні, а інфляція не дрімає. І не факт, що по завершенні періоду накопичення вона не з'їсть всі ті відсотки, заради яких все затівалося. Та й банки в країні мають особливість потрапляти в складні ситуації, від яких страждають вкладники...

Читать дальше

Як стати акціонером зарубіжних компаній Apple, MсDonalds, Microsoft Tesla чи Amazon

2019-08-30 00:14 311

Ділові люди вже досить давно можуть і готові брати участь у купівлі акцій зарубіжних підприємств і корпорацій. Це зробити навіть простіше, ніж придбати акції всередині країни: зарубіжний бізнес завжди виставляє частину своїх акцій на продаж.

В рамках чинного законодавства, з дотриманням всіх правил і отриманням відповідних прав можна стати акціонером компаній Apple, MсDonalds, Microsoft Tesla або Amazon - з лютого 2019 року ця стало можливим - бюрократична тяганина були остаточно усунені, інвестувати в закордонні компанії стало значно легше, процедура допуску іноземних емітентів на український фондовий ринок значно спростилася. З урахуванням того, що вибрати можна компанію надійну і не підлягає сумніву в плані руйнування або знецінення акцій, вибрати є з чого. А ось як це зробити - знають далеко не всі...

Читать дальше

МОЗ опублікував перелік ліків за які буде платити держава

2017-04-04 21:40 415

Міністерство охорони здоров'я оприлюднило на своєму сайті реєстру лікарських засобів, вартість яких буде відшкодовувати держава в рамках урядової програми Доступні ліки.

Реєстр був затверджений МОЗ у понеділок, 3 квітня 2017 року.

У таблиці зазначено розмір відшкодування і сума доплати (за наявності) за кожним торговим найменуванням ліки, що бере участь в програмі (всього 157 найменувань).

Також Моз окремо оприлюднив перелік 23 ліків, які в рамках програми будуть надаватися пацієнтам повністю безкоштовно...

Читать дальше

Биткоин - цифровая валюта нового поколения

2017-04-04 21:35 280

Современная жизнь пестрит яркими красками и меняется очень быстро, информация и новые технологии накрывают человека с головой. Человек нового поколения просто обязан успевать за прогрессом и идти в ногу со временем.

Сегодня мы поговорим о революции в системе электронных платежей, которые стали очень важной и неотъемлемой частью полноценной жизни современного человека - валюте Биткоин (BitCoin).

Для тех, кто еще не знаком с понятием Биткоин - небольшой ликбез в мир современных технологий...

Читать дальше

SocialTools – крейсер реклами в соціальних медіа

2012-12-24 09:11 440

SocialTools – зручний і ефективний інструмент для проведення рекламних кампаній в соціальних мережах та блогосфері. Наша мета полягає в тому, щоб домогтися кращої взаємодії між рекламодавцями і виконавцями замовлень і тим самим підвищити ефективність реклами в соціальних мережах.

База активних користувачів SocialTools щодня зростає, так само як і кількість виконаних ними замовлень. Адже що може бути простіше, ніж написати щось про знайомого і улюбленого бренд і отримати за це гроші?

Принцип Lovemarks однаково ефективний як для великих і всім відомих брендів, так і для нещодавно створених марок: перші, таким чином підтримують високу лояльність своєї цільової аудиторії, а другі активно завойовують увагу споживачів і їх любов...

Читать дальше

Історія AEG

2012-12-24 09:03 476

AEG, будучи з 1994 частиною всесвітньої групи виробників побутової техніки Electrolux AB (з головним офісом в Стокгольмі), продовжує розвивати своє провідне становище на ринку побутової техніки. Electrolux почав нову стратегію розвитку бренду AEG, яка чітко виразилася в слогані «досконалість форм і функцій». Electrolux використовує цей слоган для просування свого кращого німецького бренду, орієнтованого на споживачів з високими вимогами до функціональності і якості.

За результатами серйозної перевірки, проведеної в 2003, бренд демонструє постійний акцент на тих характеристиках, розвитку яких приділялася підвищена увага з моменту заснування компанії у 1889 році: технічне рішення, якість, довговічність і чіткий, функціональний дизайн. Спираючись на ці характеристики, відібрані за результатами великих досліджень споживчого попиту, AEG позиціонує себе по всій Європі як топ-бренд для розумних, орієнтованих на продуктивність споживачів...

Читать дальше
Создать блог

Опрос

По какой причине вы планируете привиться или уже привились от COVID-19?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама
Реклама