Як стати акціонером зарубіжних компаній Apple, MсDonalds, Microsoft Tesla чи Amazon

2019-08-30 00:14 241 Нравится 1

Ділові люди вже досить давно можуть і готові брати участь у купівлі акцій зарубіжних підприємств і корпорацій. Це зробити навіть простіше, ніж придбати акції всередині країни: зарубіжний бізнес завжди виставляє частину своїх акцій на продаж.

В рамках чинного законодавства, з дотриманням всіх правил і отриманням відповідних прав можна стати акціонером компаній Apple, MсDonalds, Microsoft Tesla або Amazon - з лютого 2019 року ця стало можливим - бюрократична тяганина були остаточно усунені, інвестувати в закордонні компанії стало значно легше, процедура допуску іноземних емітентів на український фондовий ринок значно спростилася. З урахуванням того, що вибрати можна компанію надійну і не підлягає сумніву в плані руйнування або знецінення акцій, вибрати є з чого. А ось як це зробити - знають далеко не всі.

Для початку потрібно вибрати, якому вид інвестування ви віддаєте перевагу: інвестиційний (для отримання прибутку в доступному для огляду майбутньому) або спекулятивний (що носить короткостроковий характер, для отримання швидкого прибутку за принципом «купив - продав»).

Якщо ви не можете розібратися в цьому процесі самостійно, потрібно доручити це професіоналам - брокерам. Так роблять на Заході, так потрібно звикати робити в нашій країні: люди, які займаються цим постійно, добре знають законодавство, коливання фондового ринку, вигідні пропозиції та ін.

Якщо ви, скажімо, захочете придбати акції Apple, що треба зробити першочергово?

Брокер (брокерська або інвестиційна компанія), з якою ви укладете договір, буде вести весь процес - з самого першого кроку - вибору компанії для інвестування. Договір укладається нотаріально, репутацію брокерської контори потрібно ретельно відстежити в існуючі джерела фінансування.

Брокери допоможуть вам відкрити рахунок для цінних паперів, для чого в депозитарії відкривається рахунок для обліку цінних паперів (вони обов'язково враховуються). Краще, якщо ваш брокер буде мати і брокерську, і депозитарну державні ліцензії. Також брокерські компанії мають доступ до ринків.

Після відкриття рахунку ви переводите брокеру гроші для покупки акцій, і він, за вашим дорученням, виконує всі операції на фондовому ринку.

Незважаючи на те, що вашими справами буде займатися брокерська компанія, потрібно і самому спробувати розібратися в мінімумі завдань і пам'ятати, що є обов'язкові платежі, які також увійдуть до суму ваших витрат. Розрахунки по операціях буде здійснювати ваш представник, надаючи вам все звіти і довідки за сплаченими податками, інформуючи про ціни на акції, пропонуючи варіанти їх використання.

Є можливість торгівлі цінними паперами через інтернет. Як це зробити, вам теж допоможе розібратися брокерська компанія, яка в подробицях зобов'язана розповісти вам про дії, що здійснюються з вашими грошима.

Якщо ви займетеся перепродажем придбаних акцій, то настане момент, коли їх потрібно буде вивести з брокерського рахунку. Потрібно пам'ятати, що це не відбувається день у день, але і не тривалий час.

Брокерська компанія позбавить вас від необхідності самостійно вникати в фінансові питання, які вимагають глибоких знань і допоможе вигідно вкласти кошти, ставши акціонером найбільших зарубіжних компаній, які приносять прибуток.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Если бы в ближайший день состоялись выборы Президента Украины, кому отдали бы свой голос?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама
Реклама