Як стати акціонером зарубіжних компаній Apple, MсDonalds, Microsoft Tesla чи Amazon

2019-08-30 00:14 41 Нравится 1

Ділові люди вже досить давно можуть і готові брати участь у купівлі акцій зарубіжних підприємств і корпорацій. Це зробити навіть простіше, ніж придбати акції всередині країни: зарубіжний бізнес завжди виставляє частину своїх акцій на продаж.

В рамках чинного законодавства, з дотриманням всіх правил і отриманням відповідних прав можна стати акціонером компаній Apple, MсDonalds, Microsoft Tesla або Amazon - з лютого 2019 року ця стало можливим - бюрократична тяганина були остаточно усунені, інвестувати в закордонні компанії стало значно легше, процедура допуску іноземних емітентів на український фондовий ринок значно спростилася. З урахуванням того, що вибрати можна компанію надійну і не підлягає сумніву в плані руйнування або знецінення акцій, вибрати є з чого. А ось як це зробити - знають далеко не всі.

Для початку потрібно вибрати, якому вид інвестування ви віддаєте перевагу: інвестиційний (для отримання прибутку в доступному для огляду майбутньому) або спекулятивний (що носить короткостроковий характер, для отримання швидкого прибутку за принципом «купив - продав»).

Якщо ви не можете розібратися в цьому процесі самостійно, потрібно доручити це професіоналам - брокерам. Так роблять на Заході, так потрібно звикати робити в нашій країні: люди, які займаються цим постійно, добре знають законодавство, коливання фондового ринку, вигідні пропозиції та ін.

Якщо ви, скажімо, захочете придбати акції Apple, що треба зробити першочергово?

Брокер (брокерська або інвестиційна компанія), з якою ви укладете договір, буде вести весь процес - з самого першого кроку - вибору компанії для інвестування. Договір укладається нотаріально, репутацію брокерської контори потрібно ретельно відстежити в існуючі джерела фінансування.

Брокери допоможуть вам відкрити рахунок для цінних паперів, для чого в депозитарії відкривається рахунок для обліку цінних паперів (вони обов'язково враховуються). Краще, якщо ваш брокер буде мати і брокерську, і депозитарну державні ліцензії. Також брокерські компанії мають доступ до ринків.

Після відкриття рахунку ви переводите брокеру гроші для покупки акцій, і він, за вашим дорученням, виконує всі операції на фондовому ринку.

Незважаючи на те, що вашими справами буде займатися брокерська компанія, потрібно і самому спробувати розібратися в мінімумі завдань і пам'ятати, що є обов'язкові платежі, які також увійдуть до суму ваших витрат. Розрахунки по операціях буде здійснювати ваш представник, надаючи вам все звіти і довідки за сплаченими податками, інформуючи про ціни на акції, пропонуючи варіанти їх використання.

Є можливість торгівлі цінними паперами через інтернет. Як це зробити, вам теж допоможе розібратися брокерська компанія, яка в подробицях зобов'язана розповісти вам про дії, що здійснюються з вашими грошима.

Якщо ви займетеся перепродажем придбаних акцій, то настане момент, коли їх потрібно буде вивести з брокерського рахунку. Потрібно пам'ятати, що це не відбувається день у день, але і не тривалий час.

Брокерська компанія позбавить вас від необхідності самостійно вникати в фінансові питання, які вимагають глибоких знань і допоможе вигідно вкласти кошти, ставши акціонером найбільших зарубіжних компаній, які приносять прибуток.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Как считаете, инициированные законодательные изменения Владимиром Зеленским это...

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама
Реклама