Історія AEG

2012-12-24 09:03 490 Нравится

AEG, будучи з 1994 частиною всесвітньої групи виробників побутової техніки Electrolux AB (з головним офісом в Стокгольмі), продовжує розвивати своє провідне становище на ринку побутової техніки. Electrolux почав нову стратегію розвитку бренду AEG, яка чітко виразилася в слогані «досконалість форм і функцій». Electrolux використовує цей слоган для просування свого кращого німецького бренду, орієнтованого на споживачів з високими вимогами до функціональності і якості.

За результатами серйозної перевірки, проведеної в 2003, бренд демонструє постійний акцент на тих характеристиках, розвитку яких приділялася підвищена увага з моменту заснування компанії у 1889 році: технічне рішення, якість, довговічність і чіткий, функціональний дизайн. Спираючись на ці характеристики, відібрані за результатами великих досліджень споживчого попиту, AEG позиціонує себе по всій Європі як топ-бренд для розумних, орієнтованих на продуктивність споживачів.

Перші кроки

AEG стала частиною промислової культури Німеччини. Наріжний камінь німецьких брендів був закладений берлінським інженером Емілем Ратерау, який в 1883 році купив ліцензію на виробництво лампи Едісона і створив у Берліні 'Deutsche Edison Gesellschaft' (DEG) (Німецька Компанія Едісон) Перші електромонтажні роботи були виконані в Берліні 1885 і в 1887 і компанія була перейменована в 'Allgemeine Electricitдts Gesellschaft' (AEG) (General Electric Company). Двома роками пізніше на берлінській виставці, присвяченій запобіганню нещасних випадків, AEG представила перші побутові електроприлади: праски, чайники, каструлі для варіння яєць і щипці для завивки. Компанія заклала основні віхи розвитку побутової техніки і надалі постійно посилювала свій вплив на німецькому ринку побутових приладів. Пилососи, такі як «Денді» і його послідовник «Вампір», обігрівачі, холодильники, електроплити і пральні машини стали революційними нововведеннями щоденного життя.

З тих пір AEG безперервно удосконалює свій технологічний профіль і створює інноваційні продукти, що визначають стандарти індустрії в галузі форми і функціональності. Побутові прилади AEG завжди на один крок випереджали свій час і втілювали в собі німецьку культуру, а такі поняття як «корпоративна самосвідомість» почали використовуватися задовго до того, як стати загальновживаними. На рубежі століть AEG стала першою компанією, яка призначила актора і архітектора Петера Беренса на посаду промислового дизайнера. Протягом тривалого часу Беренс визначав загальний вид продукції AEG. До теперішнього часу відомий і популярний бренд АEG означає позачасовий, функціональний та зручний дизайн, що продовжує отримувати нагороди та премії (наприклад, премія F-Design-Award). С1994 бренд AEG на побутових електроприладах належить Electrolux – провідному світовому виробнику побутової техніки.

Віхи:

1883 – Придбання Емілем Ратенау патенту на винахід Едісона для Німеччини і підстава Німецькій Компанії Едісона (DEG)

1887 – Перейменування DEG в Дженерал Електрик (AEG)

1889 – Перше представлення малих побутових приладів на Всесвітній Виставці

1907 – AEG наймає архітектора і дизайнера Петера Беренса в якості промислового дизайнера

1910 – Великомасштабний тест першої електроплити AEG в Берліні.

1911 – Перший холодильник і льодогенератор

1913 – Пилосос «Денді»

1922 – Заснування AEG у Нюрнберзі

1950 – Початок виробництва холодильників в Касселі

1951 – AEG починає виробництво малих пральних машин для квартир. Побутова пральна машина спростила прання для широкої публіки. Машина стала прибутковим бізнесом компанії.

1952 – Перший вбудований холодильник представлений на ринку.

1958 – Перша повністю автоматична пральна машина «Lavamat» АEG

1961 – Виробництво електричних холодильників передано в Rothenburg ob der Tauber, через два роки почалося виробництво плит, а з 1965 року виробництво пилососів.

1961 – Перша посудомийна машина «Favorit»

1963 – Перша вбудована морозильна камера

1964 – Перший барабанний сушитель

1976 – Перша пральна машина з програмою енергозбереження

1977 – Перша повністю електрична плита

1986 – Презентація «Lavamat» – першої пральної машини з програмою зниження споживання миючого засобу

1987 – Перший індукційний камін

1997 – Перша сушка з тепловим насосом

1998 – Перша пральна машина з споживанням води менше 40 літрів

2001 – Вбудовані духові печі з повністю виносними напрямними

2002 – Нове покоління пральних машин для прання більше 6 кг білизни. Нова вакуумна система «System Pro» з широким набором аксесуарів

2003 – LAVALOGIC Перша пральна машина з навігаційним дисплеєм і демопрограммной. Чотири режими пам'яті, нова програма «нижня білизна».

2003 – Широка модернізація AEG: абсолютно нове покоління побутових приладів входить на ринок під новим слоганом «Досконалість форм і фунції», який, разом з назвою «Нова класика» відображає класичні характеристики бренду, такі як сучасна естетика, якісні матеріали, точне виконання і постійний акцент на функціональності і ергономічності.

Джерело: Історії інвесторів

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Как думаете, будет ли в ближайше время вторжение РФ в Украину?

Реклама