SocialTools – крейсер реклами в соціальних медіа

2012-12-24 09:11 379 Нравится

SocialTools – зручний і ефективний інструмент для проведення рекламних кампаній в соціальних мережах та блогосфері. Наша мета полягає в тому, щоб домогтися кращої взаємодії між рекламодавцями і виконавцями замовлень і тим самим підвищити ефективність реклами в соціальних мережах.

База активних користувачів SocialTools щодня зростає, так само як і кількість виконаних ними замовлень. Адже що може бути простіше, ніж написати щось про знайомого і улюбленого бренд і отримати за це гроші?

Принцип Lovemarks однаково ефективний як для великих і всім відомих брендів, так і для нещодавно створених марок: перші, таким чином підтримують високу лояльність своєї цільової аудиторії, а другі активно завойовують увагу споживачів і їх любов.

За допомогою SocialTools рекламодавці при мінімальних витратах отримують сучасну й ефективну рекламу. При цьому вони максимально контролюють процес і можуть самостійно вибирати виконавців з бази, грунтуючись на їх рейтингу та успішності, і відслідковувати виконання замовлення в реальному часі.

Завдяки тому, що інформація передається від одних користувачів соціальної мережі до інших, вона сприймається як дружня порада чи рекомендація, заснована на особистому досвіді, а не як дратує контекстна або ж настирлива банерна реклама, яку, до речі, багато хто без праці видаляють зі своїх браузерів.

За допомогою SocialTools забезпечується прекрасне взаємодія між замовниками реклами та її безпосередніми виконавцями – звичайними блогерами та учасниками соцмереж, таких як Вконтакте, Facebook, Livejournal та інших.

Джерело: ТИСЯЧА СПОСОБІВ ЗАРОБИТИ В ІНТЕРНЕТІ

ПОЧНИ ЗАРАЗ

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Как считаете, руководитель офиса Президента Ермак - коррупционер?

Реклама
Реклама