Топ-5: найвигідніші ідеї для бізнесу в селі

2019-08-11 17:42 238 Нравится

https://www.lazy-and-rich.biz.ua/tag/biznes-ideyi-v-seli/

Пропонуємо 5 варіантів бізнесу для жителів сільської місцевості.

Виробництво заморожених фруктів/овочів.

Капітальні інвестиції: від 700 000 гривень.

Окупність бізнесу: від 1 року. Основний плюс такого бізнесу в тому, що заморожені фрукти і овочі користуються попитом. Їх закуповують кафе та ресторани для приготування коктейлів, джемів або заправок для м’яса. Також оптові партії потрібні деяким виробникам (соків, вареників з ягодами, млинців з натуральної начинкою і т. д.).

І навіть якщо мова йде просто про роздрібну торгівлю, багато мешканців міст не проти купити заморожені продукти для приготування рагу, компотів, варення або десертів.

Особливо попит зростає в холодну пору року: заморожені фрукти і овочі стають значно доступніші і дешевші свіжих. Найдорожче обладнання, яке буде потрібно для бізнесу – холодильний склад.

Недолік: бізнес досить вигідний, але і витрати на нього чималі. Тому підприємцю варто заручитися фінансовою допомогою інвесторів.

Вирощування птиці на м’ясо

Капітальні інвестиції: від 100 000 гривень. Окупність бізнесу: від 6 місяців. Діяльність з вирощування птиці на м’ясо можна впевнено включити у дієві ідеї для бізнесу в селі. Основні витрати в цій галузі – це купівля поголів’я та інкубаторів.

На побудову вольєрів піде не так багато засобів: досить закупити в будівельному гіпермаркеті дріт, будівельну сітку і трохи балок. Поїлки взагалі можна зробити зі звичайних бутлів. Для розведення птахів в селі важливо розбиратися в їх різноманітності. Є чимало видів м’ясних порід птиці, з яких найбільш вигідно вирощувати курей-бройлерів, фазанів чи індиків.

Вирощування бройлерів зручне тим, що вони виростають до великих розмірів, а значить, дають багато м’яса. Оскільки нежирне м’ясо курки досить дешеве, його купують у великих обсягах.

З індиками схожа історія – вони дають нежирне корисне м’ясо, але ось маса достатньо велика. Однак вартість індичого м’яса значно більша, що позитивно впливає на дохід. При цьому варто зауважити, що витрати відрізняються лише на початковому етапі – на закупівлю пташенят.

Також можна вирощувати фазанів – невеликі за масою птиці, але їх розведення вважається прибутковим. Справа в тому, що м’ясо фазанів – це делікатес. Зі збутом проблем не повинно бути, так як багато ресторанів з задоволенням куплять екологічно чисте м’ясо цієї птиці. Крім вирощування тварин на м’ясо, можна продавати гній, яйця, самих птахів (для розведення в селі).

Відкриття аптеки у якості бізнес ідеї на селі

Капітальні інвестиції в аптеку: від 170 000 гривень. Окупність бізнес-ідеї: 8-12 місяців.

Люди можуть хворіти незалежно від пори року та інших зовнішніх обставин. Тому ідея відкрити аптеку, в будь-якому випадку, буде приносити прибуток, особливо в сільській місцевості, так як конкуренції в цій сфері тут практично немає. Для більш високої прибутковості бізнесу, крім продажу лікарських препаратів, варто також продавати косметичні засоби, засоби особистої гігієни тощо

Але найголовніше в цій сфері – це навіть не постачальники, а кваліфікований персонал. Оскільки деякий час аптека в селі буде працювати, не приносячи прибутку, зарплати, оренду та комунальні послуги в перші кілька місяців варто включити в капітальні витрати.

Відкриття невеликого магазину

Капітальні інвестиції в магазин: від 70 000 гривень. Окупність ідеї: від 6-8 місяців.

Оскільки деякі продукти харчування не завжди можна робити самому або купувати на ринку, магазин у селі буде користуватися попитом. Для торгової лавки в сільській місцевості найбільш підходящою формою торгівлі вважається змішана. Тобто основну частину продукції покупець просить на касі, а воду, морозиво і деякі інші товари може взяти сам з вітрини або в холодильній камері. Оптимальною площею для магазину у селі буде 55 кв. м. Наявність електрики, водопроводу і каналізації – обов’язкова. Для повноцінної торгівлі потрібно буде чимало обладнання, такого як:

  • холодильні камери та вітрини;
  • морозильна камера для морожених продуктів;
  • ваги;
  • касове обладнання.

Крім цього знадобляться певні меблі, стелажі, елементи декору, вивіски. Також доведеться обладнати гігієнічну кімнату і місце для розігріву їжі, адже продавцю потрібно працювати весь день.

Якщо магазин в селі буде продавати алкогольну продукцію, потрібно оформити відповідну ліцензію. Це – додаткові витрати. Але втілити цю ідею рекомендується, так як вона принесе хороший прибуток.

Бізнес на розведенні і вирощуванні кролів

Капітальні інвестиції: від 30 000 гривень. Окупність бізнесу: від 4-6 місяців. Вигоди реалізації даної бізнес-ідеї саме в селі очевидні. Перш за все, вартість оренди землі мінімальна. Крім того, у літній час є велика кількість натурального корму. І звісно, кролі швидко розмножуються.

Головне – дотримуватися правила вакцинації і грамотного догляду за кролями. Тоді бізнес буде приносити великий дохід і швидко окупиться.

Як отримати дохід на розведенні кролів:

  • продаж м’яса;
  • продаж маленьких кроленят;

продаж хутра кролів.

Виходить, що всі витрати на даний бізнес – це лише купівля кліток, поїлок і корму. Також можуть знадобитися послуги ветеринара.

Ідеї для бізнесу в селі, запропоновані нами, мають свої плюси та мінуси. Якщо мова йде про вирощування живності, головне – дотримуватися санітарних норм і стежити за здоров’ям тварин. Також, важливо грамотно зареєструвати підприємницьку діяльність та на належному рівні обслуговувати клієнтів. Не варто економити на якості, посилаючись на те, що споживач в селі менш вимогливий, а конкуренція мала. Завжди потрібно прагнути до того, щоб рівень бізнесу був достатньо високий.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

При каком Президенте дороги ремонтировали больше всего?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама