Чому варто почати займатися йогою? 5 причин

2018-07-29 15:04 480 Нравится

«У мене немає часу», «У мене багато роботи», «Немає сенсу», «У мене вийде» - скільки ще різних виправдань буде сказано з вуст людини, щоб не займатися йогою. Але чого ж позбавляються ті, хто не бажає протягувати руку йоговской науці і впускати її в свій будинок?

1. Можливість відчувати своє життя Йога допомагає бути собою.

Прислухаючись до своїх відчуттів, уважно зосереджуючись на своєму диханні і думках - людина живе по-справжньому. До того ж, йога - відмінне джерело енергії, якої буде достатньо на цілий день.

2. Можливість розуміти і відчувати своє тіло

«Прогні спину так, щоб м`язи напружилися, плечі відведи назад, руки підніми вгору і т.д.» - на самому початку шляху заняття йогою більше схоже на предмет анатомії. Але, цей етап необхідний, так як він допоможе вивчити тіло зсередини. Ці знання в наступних заняттях стануть основою для наступного кроку, спрямованого на поліпшення координації руху. Завдяки йозі рух стане граціозним, дихання рівним і правильним, тіло почне виробляти приємну гнучкість, а здоров`я почне поліпшуватися.

3. Можливість робити правильний вибір

Виконуючи вправи з йоги, головна мета людини полягає в прийнятті розслабленої позиції. Саме в стані спокою, в умиротвореною обстановки і приходить усвідомлення світу, ситуацій, своєї мети.

4. Можливість поліпшити впевненість в собі

Безперервна гонка за кращим життям, всілякий біг за можливостями, повсякденна суєта - негативно впливає на психологічний стан: з`являється неуважність, дика втома. Йога відмінний помічник в боротьбі з подібними станами. Саме вона прекрасно допомагає розставити життєві пріоритети, вчить знаходити баланс між тим, що важливо і необхідно і тим, на що не варто звертати своєї уваги. Заняття йогою вчить слухати себе та інших, благоволить до гнучкого і відкритого спілкування, а так само має в своєму розпорядженні до розміреного і упорядкованого життя.

5. Можливість займатися всією сім`єю

Багато хто відмовляється від занять йогою через те, що «Вік не той», «Я вже стара», «Це для молодих», «Я не підходжу через зростання» і т.д., але це помилка. Йога підійде абсолютно кожному. Заняття можуть працювати на всіх, незважаючи на соціальний статус, фізичне здоров`я, стать і вік. Звичайно, при фізичних навантаженнях потрібно враховувати особливості свого організму і здоров`я, проте якщо лікар забороняє багато рухатися, то це зовсім не означає, що він не дозволяє вчитися правильно дихати.

Необхідно завжди пам`ятати, що не важливо яку дорогу вибрав людина, важливо те, щоб він йшов до своєї мети. Так само не має значення скільки часу, яким чином люди займаються йогою - ефект обов`язково буде і він обов`язково сподобається.

Читайте також:

Чохли охолоджувачі для пляшок – нові бізнес ідеї

10 переконливих причин, щоб не ходити на роботу

Як правильно знайомитися в інтернеті

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

При каком Президенте дороги ремонтировали больше всего?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама