Як розподілити свій час і за день встигнути все

2018-07-24 21:28 379 Нравится

У сучасному шаленому ритмі встигнути практично все і відразу просто нереально, адже не тільки справи і робота забирають час, а й побутові проблеми і сім'я теж вимагають чимало особистого часу. Дуже важко віддати перевагу чомусь одному і повністю присвятити себе одній справі. Тому потрібно створити свій графік, в якому буде місце не тільки для постійної роботи і справ, які ніколи не переробити, але також і час для розслаблення і відпочинку, час на себе і свої захоплення. І все це цілком можливо встигнути за день.

Для того, щоб розподілити час правильно і мудро, потрібно вести записи, свій особистий щоденник. Не обов'язково тягати з собою товсту записну книжку, досить використовувати звичайний невеликий блокнот, в якому будуть записані справи і потрібні речі. Отже, в день можна планувати більше трьох важливих справ, тому що фізично це дуже важко втілити в реальність і до того ж, такий насичений графік ні в якому разі не принесе довгоочікуваного насолоди і відчуття радості, а це в роботі і успішності жінки одне з найбільш важливих правил.

Не варто, відкладати важливі справи або записувати їх останніми в списку. Навпаки, такі справи потрібно робити першими, щоб і тягар з душі зняти і розвантажити себе день для подальшої роботи. Якщо справа велике або вимагає багато часу, то його можна розбити на кілька днів, це допоможе і глобальніше підійти до його вирішення і сил менше витратити.

У перервах між роботою потрібно думати про свій зовнішній вигляд, адже саме від цього залежить внутрішня мотивація жінки, її сила і настрій. Потрібно максимально добре виглядати кожен день і не варто шкодувати на себе гроші, адже в результаті це і молодість і краса і жіночність. Крім того, коли навколишні бачать красиву оболонку, вони починають приділяти більше уваги і говорити компліменти, а цей фактор дуже важливий саме для особистісного зростання кожної жінки.

Заняття улюбленою справою. Не важливо, яке це саме справа, але важливо, щоб воно було. Це можуть бути ігри на музичному інструменті, гурток умілі ручки або відомий і популярний всім хенд мейд. Це заняття повинно приносити масу позитивних емоцій і гарного настрою і радувати жінку. Це саме той момент, звідки береться енергія і внутрішня сила для життя. Це насолода і крім того, розвиток внутрішнього потенціалу.

Наступний фактор, який допоможе повністю розібрати всі справи і почати встигати все - розуміння того, що на роботі потрібно займатися роботою, а вдома будинком. Не можна тягнути свої справи або незавершені звіти в будинок, де вже купа роботи, яку ніхто крім самої жінки не виконає. Будинок, це місце особистого простору, а робота має погане властивість це простір засмічувати зайвими предметами і речами, які в майбутньому можуть негативно впливати на енергетику або ауру жінки. Тому ніяких речей з роботи додому не варто тягнути.

Це основні правила того, як завжди і в усьому бути успішною і черпати внутрішню енергію з себе самої і зі своїх прихованих джерел. Використання цих рад допоможе жінкам розкритися і відкрити свій потенціал.

Читайте також:

5 поширених помилок при наймі співробітників на роботу

Тварина, яку Ви побачите першою – розповість щось особливе про Вас

Що таке криптовалюта TRON

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Вы поддерживаете санкции, введенные СНБОУ 19 февраля?

Реклама
Реклама