Задекларовані доходи та сплачені податки – конституційний обов’язок кожного громадянина

2019-02-19 13:52 74 Нравится

Днями головним державним ревізор-інспектором відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Шевченківського управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ліною Чепак проведено зустріч з громадськістю на тему: «Деклараційна кампанія 2019. Правила заповнення декларації про майновий стан та доходи».

Під час заходу податківець повідомила платникам, що з 1 січня стартувала кампанія декларування громадянами доходів, отриманих протягом минулого року. З метою спрощення процедури подання громадянами податкової декларації про доходи, ДФС запроваджено новий електронний сервіс, який передбачає часткове автоматичне заповнення декларації про майновий стан та доходи на підставі облікових даних платника, відомостей про отримані доходи, наявних у Державному реєстрі фізичних осіб та відомостей про об’єкти нерухомого чи рухомого майна. При цьому, у Державному реєстрі не відображаються дані щодо доходів, отриманих від фізичних осіб та іноземні доходи.

Крім цього, повідомила, що витрати у вигляді суми коштів, сплачених на користь вітчизняних закладів освіти, крім витрат понесених на здобуття середньої професійної або вищої освіти, доповнено витратами на користь вітчизняних закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) освіти.

Громадянам роз’яснили правила заповнення декларації про майновий стан та доходи (далі – Декларація), випадків подання такої декларації, термінів подання декларації у разі отримання спадщини, отримання податкової знижки за навчання дитини, порядку отримання доходів від надання в оренду нерухомого майна та оподаткування операцій з продажу рухомого майна, тощо.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

За кого планируете голосовать на местных выборах осенью?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама
Реклама