Бразильський підприємець Рікардо Рейс створив кавоварку, що запускається після оплати біткойнами

2018-06-28 21:43 477 Нравится

Таким чином він хотів показати, що провідна криптовалюта має різні потенційні варіанти використання, в тому числі в якості реальних "програмованих грошей".

Кофемашина активується, коли певна кількість біткойнів відправляється на підключений до неї гаманець. На керуючому пристрої є QR-код, який дозволяє потенційним користувачам відправляти кошти і платити за каву. Платіж підтверджує підключений до інтернету пристрій, який запускає механізм машини.

Рейс професійно не пов'язаний з криптовалютами, але називає себе "біткойнером" - в 2016 році він став інвестором в BTC. Біткойн-кавоварку він створив, щоб допомогти людям дізнатися більше про криптовалюту.

"Я розробив пристрій, який призводить кавоварку в дію за допомогою біткойн-транзакції, щоб вчитися і весело проводити час. Вивчення технологій для мене - це хобі. Мій намір не був в тому, щоб створити щось для комерційного використання, я просто хотів дослідити можливості технології і продемонструвати іншим людям BTC як "програмованих грошей"

Машина не використовує Lightning Network (LN), хоча Рейс зазначив, що планує незабаром створити рішення, що використовує технологію. Підприємець пояснив, що пристрій побудовано на міні-комп'ютері Raspberry Pi, для програмування він використовував PHP.

Читайте також:

Що таке криптовалюта Monero

Що таке криптовалюта Ripple

Що таке Ethereum

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Как считаете, руководитель офиса Президента Ермак - коррупционер?

Реклама
Реклама