Що зробити щоб не потіли пахви

2018-06-16 09:44 874 Подобається

Пітливість пахв може стати справжньою проблемою. Неприємні відчуття, постійне бажання змінити одяг і помитися, специфічний запах, вологі плями на одязі будь-кого змушують почувати себе дискомфортно. Бувають ситуації, коли мокрі пахви можуть перешкодити досягти бажаної мети - на романтичному побаченні, ділової зустрічі або складному іспиті як ніколи потрібно бути впевненим в собі, створити гарне враження.

Ця стаття про те, як уникнути неприємних ситуацій і зберегти свіжість надовго.

Причини потовиділення

Потіти - абсолютно нормально. Це спосіб терморегуляції, без якого виникло б безліч проблем з перегріванням. Тому потовиділення підвищується при фізичній активності, жаркій погоді. При ГРВІ, грипі потовиділення грає велику роль в одужанні. Робота потових залоз багато в чому залежить від гормонального фону, тому посилення пітливості характерно для підліткового віку, менструацій, вагітності, настанні клімаксу, гормональні збої.

Людські тіла так влаштовані, що стресові ситуації, страх часто багаторазово підсилюють потовиділення. Цьому сприяє побічна дія прийому деяких лікарських препаратів, вживання гострої їжі, алкоголю.

Зводимо до мінімуму пітливість пахв і її наслідки

Абсолютно позбутися потовиділення не можна, але ось кілька простих порад, які допоможуть вирішити цю проблему, усунути стійкий неприємний запах і відчути себе впевненіше.

Намагайтеся одягатися по погоді, не перегріватися. Перевагу слід віддати вільному одязі з натуральних тканин (з високим відсотком бавовни, льону), яка дозволить шкірі дихати. Одяг, потрібно міняти щодня, навіть якщо на вигляд він чистий, не має неприємного запаху. Тканина в області пахв вбирає шлаки, запах від яких починає поширюватися при новому зволоженні.

Щодня приймайте душ. У зоні пахв не повинні накопичуватися бактерії, які призводять до неприємного запаху. Піт на чистій шкірі пахне не так сильно, як на брудній. Користуйтеся спеціальними засобами гігієни. Дезодорант приховує неприємний запах, а антиперспірант зменшує активність потових залоз, тому ефективніше користуватися другим. Наносити його слід на чисту, висушену рушником шкіру. Якщо косметичного антиперспіранти недостатньо - можна скористатися більш потужним медичним засобом. В аптеці продаються гелі, креми, спреї, зменшують потовиділення на кілька днів з першого застосування. Якщо плям на одязі уникнути складно, можна скористатися спеціальними вкладишами. Вони вбирають піт, не даючи йому проникати через одяг. Їх можна купити в аптеці або замовити через інтернет. Контрастний душ допоможе адаптувати шкіру пахв і потові залози до спеки. Різка зміна температури води підвищить здатність капілярів розширюватися і звужуватися. При проблемі пітливості варто уникнути вживання їжі, приправленою гострими спеціями і сіллю, зменшити кількість споживаного алкоголю. Виконання цих рекомендацій допоможе впоратися з пітливістю пахв. Але якщо ви помічаєте, що нічого не допомагає, вологи виділяється занадто багато - слід звернутися до лікаря. Підвищена пітливість може виявитися гіпергідрозом - захворюванням, що вимагає лікування. Якщо причини пітливості - НЕ гормональні порушення або хронічні захворювання, вирішити проблему можуть внутрішньом'язові ін'єкції ботулотоксину.

Читайте також:

Як організувати роботу вдома? 4 важливих поради

Як зробити життя яскравішим

7 звичок, які варто перейняти у наших бабусь

Секрети правильної самооцінки

Коментарі (0)

Додати смайл! Залишилося 3000 символів
Cтворити блог

Опитування

Ви підтримуєте виселення з Печерської лаври московської церкви?

Реклама
Реклама