Цей простий трюк позбавить від комарів в будинку! Дешево і екологічно!

2018-05-24 20:31 1 1133 Нравится 2

Багато років я жив в Колорадо і мене ніколи не кусали комарі. Але ситуація сильно змінилася, коли ми з сім'єю переїхали на узбережжі Тихого океану. Ці кляті комахи буквально не давали мені спокою! На щастя, я натрапив на найкращий в світі екологічно чистий засіб від комарів:

Кавова гуща

Все вірно! Згідно слів Агентства з охорони навколишнього середовища США, стара висохла кавова гуща є дуже ефективним засобом від комарів. Комарі та інші комахи не переносять запах кави.

Яким чином це працює? Зберіть стару кавову гущу, покладіть її на тарілку і накрийте зверху фольгою. Залиште тарілку в сухому прохолодному місці до повного висихання. Потім помістіть тарілку з гущею на рівну поверхню, наприклад, на стіл для пікніка, де-небудь на відкритому повітрі. Переконайтеся, що Ваші діти і домашні тварини її не дістануть. Підпалюйте гущу сірником, поки вона не почне диміти. Цей дим і буде відлякувати комарів. Дуже простий і ефективний спосіб, чи не так? Кавову гущу також можна використовувати як засіб від жуків. Потрібно посипати її навколо будинку, і жуки НЕ будуть до Вас заповзати.

Читайте також:

5 порад, щоб вас помітили і оцінили на роботі

Як легко прокидатися вранці

5 типів керівників і стилів керівництва

Комментарии (3)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Какой вакционой вы бы вакцинировались от COVID - 19?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама
Реклама