Авторська школа риболовлі

2017-04-15 21:13 589 Нравится

http://www.lazy-and-rich.biz.ua/

Дуже багато людей полюбляють ловити рибу. Причому, для більшості з них не важливо, скільки саме риби вони зловлять. Їм більше подобається процес. Процес, який до речі, має терапевтичний ефект. Саме тому, є сенс на цьому реально заробляти гроші.

Для сучасного прихильника риболовлі, цей процес є можливістю відпочити душою та тілом, насолодитись безпосереднім спогляданням природи та заспокійливими водними пейзажами. Ну а, власне улов, це своєрідний бонус до позитивний емоцій. Хоча, якщо такий бонус досить великий, то він теж додає неабияких позитивних емоцій.

Але, далеко не всі знають тонкощі цієї процедури. Не всі знають, з чого навіть почати. Куди саме треба їхати. Що саме треба із собою мати. Виникає і багато інших питань. Саме тому, вважаємо, що є сенс організувати школу риболовлі, де б новачки могли ознайомитись з основами цієї справи. Така школа, при хорошій організації, може стати повноцінним бізнесом.

З чого почати

Почати варто з пошуку водойм, де є риба. Бо без риби цей бізнес швидко прийде до свого кінця. Сьогодні більшість водойм знаходяться в оренді та є платними. Це звичайно додаткові витрати. Але, з іншої сторони такі водойми є добре зарибленими великою рибою. А отже, проводити на них навчальні заняття дуже цікаво та результативно. Адже, новачки вже з першого заняття зможуть відчути матеріальні результати свого навчання.

Однак, навіть на таких водоймах треба шукати місця, де риба ловиться завжди. І ці місця інструктор повинен визначити заздалегідь.

Паралельно з пошуком водойми ( а краще декількох ), треба підшукати місце для самої школи риболовлі. Найкращим місцем для такої справи буде приміщення, яке, з однієї сторони знаходиться біля водойми та не в центрі міста. А, з іншої, знаходиться все –таки в місті, в легкодоступному районі. Можливо навіть орендувати цілий будинок на окраїні міста біля водойми. А якщо Ви в такому будинку живете, то це найкращий варіант.

А ще школу риболовлі можна і треба розміщувати в курортних зонах та пансіонатах. Як правило, люди, які там відпочивають, з радістю приймуть участь у Ваших навчальних програмах. Домовитись про приміщення з адміністрацією пансіоната чи будинку відпочинку можна завжди.

Рибальське спорядження

Звичайно, що Ви маєте заздалегідь придбати всі види спорядження, про які плануєте розповідати на навчальних курсах. В перелік необхідного спорядження входять не лише предмети, безпосередньо пов’язані з риболовлею, але і спеціальний одяг, розкладні стільці та інший необхідний перманент. До речі, такого спорядження має бути трохи більше, ніж учасників курсів. Адже, час від часу, щось буде ламатись, губитись тощо.

Окремо хотілося б нагадати про те, що у Вас завжди мають бути медичні аптечки. А крім того, Ви маєте володіти основами надання швидкої медичної допомоги. Ситуації можуть бути різними. І Ви маєте бути завжди готові допомогти у випадку травми собі та будь-кому з учасників навчальної програми.

Програма навчання

Звичайно, що Ви маєте скласти програму навчання. Хоча б для того, щоб Ваші потенційні клієнти могли ознайомитись з переліком тих навчальних послуг, за які Вони платитимуть гроші. Програма має в себе включити наступні розділи:

Основи іхтіології ( науки про риб )

Призначення та види рибальського спорядження

Способи риболовлі

Безпека риболовлі та основи першої медичної допомоги

Основи рибної кулінарії

Де шукати клієнтів

Способів розповсюдження інформації про такі заклади безліч. Звичайно, що дорогі види реклами на телебаченні та радіо Вам спочатку можуть бути не по кишені. Але, реклама в газетах та роздавання листівок – досить недорогі та ефективні способи.

Звичайно, що рекламуватися необхідно і в Інтернеті. Основними напрямами такої реклами є:

Електронні дошки оголошень

Тематичні ресурси про риболовлю

Туристичні ресурси

Відеоролики в Youtube

Соціальні мережі

Створення та розкрутка власного сайту чи блогу

Але найбільш ефективним способом реклами в цьому бізнесі, безумовно, будуть хороші рекомендації Ваших клієнтів, які вже пройшли такі курси. Саме те, що в народі називають «сарафанним радіо» є найбільш вдячним та ефективним засобом реклами.

Таким чином, при хорошій організації і певній креативності, цю ідею можна перетворити в повноцінний бізнес, який може приносити непогані здобутки, в будь-яку пору року.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Будете делать прививку от COVID-19, когда она появится в свободном доступе?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама
Реклама