Час змін:читай, роби висновки!

2017-06-08 11:38 498 Нравится 1

Ще вчора письменниця Ганна Ручай презентавала свої книги в бібліотеках м. Києва, а сьогодні вже приймає поздоровлення від друзів з Днем народження вдома, в Білій Церкві.

На зустрічі з читачами Центральної бібліотеки Подільского району м. Києва Ганна Ручай розповіла, що писала книгу « На східному фронті є зміни» з особливим натхненням. Бо в ній - не вигадані історії, а реалії нашого сьогодення. Волонтерська робота під час АТО, яку українці називають війною, стала для неї справою честі. Їздила на схід з самого початку бойових дій на Донбасі, своїми очима бачила, як українські юнаки, які ніколи не тримали в руках зброї не вміли захищати Батьківщину під час нападу ворога виросли на її очах і стали справжніми бійцями.

« На східному фронті є зміни, бо наші хлопці, хоча і прагнули захищати Україну, але у них не було досвіду і тому дехто боявся, інші – здійснювали різни помилки. Але вони навчилися і окріпли духом», - каже Ганна Ручай.

Видавець видавництва «Час змін» Констянтин Климчук розповідає, що хоче видавати книжки, які стануть впливати на світогляд людей. Тим паче, що в Україні багато талановитих людей, яким є що сказати під час стрімких подій, які відбуваються у державі.

« На східному фронті є зміни, у людей змінюється світогляд. Я впевнений, що на рідній землі розквітне українська здорова нація. Уже повернення обличчям до ворога не буде», - каже Констянтин Климчук.

Констянтин Климчук, не тільки видає книжки, а і пише. Тож його дитяча книжка про козака та Україну цікава не тільки змістом. Замість ілюстрації там розмальовки – маленькі читачі не приховують свого захоплення.

У Центральній районній бібліотеці імені Некрасова м. Києва завідувач бібліотекою Галина Миколаївна Борисенко зустрічала гостей тепло. Говорить, що тема сходу для неї болюча.

« Щоденно спілкуюся з колегами, які переїхали з Донбасу в Україну, і бачу в їх очах потребу отримати звісточку про рідні краї», - розповідає Галина Миколаївна.

Письменниця Олена Гончарова не утрималася та й заспівала українських народних пісень про кохання та любов.

« У фольклорі – вся мудрість нашого народу, тож через пісні, а ще через книжки, особливо ті, які пишуть очевидці тих чи інших подій, ми маємо змогу складати власну думку та своє відношення до держави, людей, обставин». – розповідає Олена Гончарова.

Редактор видавництва «Час змін» Тетяна Виговська каже, що їздить на схід волонтером, щоб допомогати нашим бійцям, бо по-іншому не може – байдужість- це душевна сліпота. Не дивлячись на те, що поїздки небезпечні, тендітна дівчина не відхиляється від добрих справ.

« Мені подобається читати історичну літературу різних країн. Тож прагну, щоб Україна окріпла та про її подвиги та таланти почув весь світ», - каже Тетяна Виговська.

На презентації були присутні як читачі бібліотек, так і творчі особистості, які ділилися своїми думками, задавали питання та дарували подарунки.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Если бы выборы в Президенты состоялись завтра, вы отдали бы свой голос за Зеленского?

Реклама
Реклама