Час змін:читай, роби висновки!

2017-06-08 11:38 461 Нравится 1

Ще вчора письменниця Ганна Ручай презентавала свої книги в бібліотеках м. Києва, а сьогодні вже приймає поздоровлення від друзів з Днем народження вдома, в Білій Церкві.

На зустрічі з читачами Центральної бібліотеки Подільского району м. Києва Ганна Ручай розповіла, що писала книгу « На східному фронті є зміни» з особливим натхненням. Бо в ній - не вигадані історії, а реалії нашого сьогодення. Волонтерська робота під час АТО, яку українці називають війною, стала для неї справою честі. Їздила на схід з самого початку бойових дій на Донбасі, своїми очима бачила, як українські юнаки, які ніколи не тримали в руках зброї не вміли захищати Батьківщину під час нападу ворога виросли на її очах і стали справжніми бійцями.

« На східному фронті є зміни, бо наші хлопці, хоча і прагнули захищати Україну, але у них не було досвіду і тому дехто боявся, інші – здійснювали різни помилки. Але вони навчилися і окріпли духом», - каже Ганна Ручай.

Видавець видавництва «Час змін» Констянтин Климчук розповідає, що хоче видавати книжки, які стануть впливати на світогляд людей. Тим паче, що в Україні багато талановитих людей, яким є що сказати під час стрімких подій, які відбуваються у державі.

« На східному фронті є зміни, у людей змінюється світогляд. Я впевнений, що на рідній землі розквітне українська здорова нація. Уже повернення обличчям до ворога не буде», - каже Констянтин Климчук.

Констянтин Климчук, не тільки видає книжки, а і пише. Тож його дитяча книжка про козака та Україну цікава не тільки змістом. Замість ілюстрації там розмальовки – маленькі читачі не приховують свого захоплення.

У Центральній районній бібліотеці імені Некрасова м. Києва завідувач бібліотекою Галина Миколаївна Борисенко зустрічала гостей тепло. Говорить, що тема сходу для неї болюча.

« Щоденно спілкуюся з колегами, які переїхали з Донбасу в Україну, і бачу в їх очах потребу отримати звісточку про рідні краї», - розповідає Галина Миколаївна.

Письменниця Олена Гончарова не утрималася та й заспівала українських народних пісень про кохання та любов.

« У фольклорі – вся мудрість нашого народу, тож через пісні, а ще через книжки, особливо ті, які пишуть очевидці тих чи інших подій, ми маємо змогу складати власну думку та своє відношення до держави, людей, обставин». – розповідає Олена Гончарова.

Редактор видавництва «Час змін» Тетяна Виговська каже, що їздить на схід волонтером, щоб допомогати нашим бійцям, бо по-іншому не може – байдужість- це душевна сліпота. Не дивлячись на те, що поїздки небезпечні, тендітна дівчина не відхиляється від добрих справ.

« Мені подобається читати історичну літературу різних країн. Тож прагну, щоб Україна окріпла та про її подвиги та таланти почув весь світ», - каже Тетяна Виговська.

На презентації були присутні як читачі бібліотек, так і творчі особистості, які ділилися своїми думками, задавали питання та дарували подарунки.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Вы поддерживаете снятие моратория на продажу земли сельскохозяйственного назначения?

Реклама
Реклама