Поль Манондіз очистив Київське море

2018-10-25 16:17 716 Нравится 1

Поль Манондіз,співак

Франко-український співак Поль Манондіз освоює нові локації в Україні для зйомок кліпу.

Зйомки кліпів Поля Манондіза проходять в межах України. Мальовничіше за країну державу - він ще не зустрічав. Подорожуючи з гастрольним туром, продовжує освоювати нові місця, які потенційно можуть стати черговими локаціями. Так, один з кліпів знімався на Київському морі під Києвом. Результат перевершив сам себе.

"Коли я чую відгуки про кліп, то багато хто припускає, що знімалося на островах. Посміхаюся у відповідь", - говорить Поль Манондіз.

Співак поділився занепокоєнням, що українці мало замислюються про екологію. Наприклад, під час зйомок на Київському морі, він виявив, що жителі міста скидають поруч сміття хаотично. А після зустрів на березі жінку, яка щодня за власною ініціативою приходить прибирати стихійні звалища.

"Таке відношення до своєї землі дуже вражають. Україна - дуже багата країна, з величезними можливостями і ресурсами. Чистота і порядок, повага до природи - і українці зможуть ще більш пишатися своєю державою", - говорить француз.

Поль Манондіз зізнався, що перед тим, як почати знімати кліп, усій його творчій групі довелося грунтовно потрудитися і ретельно власними руками та підручними засобами очистити береги та воду.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Какой вакционой вы бы вакцинировались от COVID - 19?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама
Реклама