Француз збирає український народний фольклор

2018-10-24 14:58 1 229 Нравится 1

Поль Манодіз, співак

Франко-український співак Поль Манондіз в гастрольному турі по Україні збирає народний фольклор - найбільш вподобані українські пісні аранжує в новій обробці.

Співак захоплений багатогранністю українського народу. Кожне місто і селище в гастрольному турі цінне для нього - там він із задоволенням вслуховується у місцеві діалекти української мови, виконання пісень під час застіль та фестивалів.

" Українська пісня - дуже мелодійна і прониклива. Я коли уперше почув її, то підхопив одразу ж взяв у свій репертуар. Українська мова - співуча, відразу підключаються усі регістри і тембральність голосу яскраво проявляється. Не кожен любить фольклор у чистому вигляді, але все залежить як його подати- я робитиму мегакруті аранжування", - говорить Поль Манондіз.

Під час гастрольного туру українські пісні у виконанні Поля Манондиза сприймається публікою захоплено. Одна з них- "Ніч яка місячна" увійшла до репертуару Поля Манондіза після того, як він почув її на фольклорному фестивалі в Києві у музеї народної арзхитектури та побуту "Пирогово".

Творчість співака настільки близька українській публіці, що під час концертів вони співають разом з ним.

На концертах у гастрольному турі по Україні французський співак Поль Манондіз виконує пісні з альбому "Мій рай".

Захоплюючись красотами, лежачи на землі в Карпатах Поль Манондіз вимовив : "Україна - мій рай"! Ця фраза запала в душу і співак вирішив, що неодмінно, коли запише сольний альбом так його і назве. А ще - відправиться в гастрольний тур, щоб ділитися творчістю з українцями, які дуже близькі за духом люди. Так і сталося, співак з виступами вже відвідав близько десятка міст і сіл, а також планує до кінця року ще декілька поїздок.

" Коли я виходжу в зал і співаю, то вже після третьої пісні люди аплодують стоячи. Ми вже навіть жартуємо: "Концерт ще не закінчився, сядьте"!. Для мене -это величезна честь збирати повні зали в Україні. Всенародна любов рухає до нових цілей і не зупинятися ні на хвилину. Я все біль закохаюсь у українського глядача", - говорить Поль Манондіз.

Співак розповідає, що вже близько трьох років знаходиться в українському шоу-бізнесі. Показний гламур не для нього - віддає перевагу усьому справжньому. Тому постійно працює над собою і не зупиняється на досягнутому.

"Так, у Києві є своя тусовка артистів, але мало хто з них збирає повні зали на платних концертах. А я знаю, що кожен, хто прийшов на мій виступ віддав за це гроші - значить, людям дійсно хочеться почути, як я співаю", - говорить Поль Манондіз.

На концертах Поль Манондіз притримується чітких правил - завжди співає живцем, без фонограми і веде діалоги з публікою. Ніколи не відмовляється після виступу від спілкування з глядачем. За кулісами фотографується, дає автографи, інтерв'ю, не відмовиться прийти у гості, якщо, там є можливість дізнатися про Україну щось нове або поговорити з носіями української мови.

" Іноді, бачу як у соцмережах викладають фото з купленими квитками на мої концерти і розумію, що люди планують відвідати стразу декілька в декількох містах. Вони вже стали моїми друзями, мимоволі сформувався фан-клуб. З деякими вже вдалося познайомитися і подружитися особисто", - зізнається Поль Манондіз.

Після концерту Поль Манондіз завжди гуляє в тій місцевості, де виступав. Намагається селитися в звичайних мотелях і відвідувати місця громадського харчування. Це дозволяє йому покращувати знання української мови і ще більше закохуватися в українські традиції і культуру.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Как считаете, коронавирус, вызывающий COVID-19, был создан искуственно?

Реклама
Реклама