Стратегії передплатного магазина для розробників мобільних додатків.

2015-03-03 13:54 298 Нравится

В першій статті ми з Вас ознайомлювали з передплатним магазином додатків і розповідали Вам про те, як він працює. Також, в попередній статті ми Вам розповідали про те, як ввійти в передплатний магазин від МТС з допомогою мобільного магазина Opera Mobile Store. Проте, багатьох розробників мобільних додатків напевно цікавить питання, чому їм надавати свій преміум додаток для дистриб’юторської мережі, якщо дохід від цього буде набагато меншим, ніж у випадку його продажі за повну ціну. Для цього і була написана ця стаття. Ми Вам допоможемо розібратись в цьому питані, а також ознайомимо Вас з маркетинговою технологією і бізнес стратегією цієї пропозиції.

Безкоштовна реклама і надзвичайно хороша видимість. Як ми вже всі знаємо, більшість мобільних розробників не заробляють свої гроші на мобільних додатках – безкоштовних, фріміум чи преміум додатках. Але, також треба зауважити, що в той самий час, більшість розробників не витрачають ніяких коштів на рекламу своїх мобільних додатків. Як Ви віднесетесь до ідеї, коли Ваші додатки будуть видимими для тисячі людей і це Вам не буде коштувати ніяких витрат? Якщо Ви дістанетесь до Топ категорії в передплатному магазині, то у Вас з’явиться така можливість.

Так, Ви не дістаєте повну вартість за свій мобільний додаток, але замість цього у Вас появляється можливість рекламувати свій додаток і при цьому взагалі нічого не витрачати! Ця пропозиція є ідеальною для розробників хороших преміум додатків, у яких немає доступних коштів на рекламу.

Початковий етап. Деякі преміум ігри, насамперед ті, які являються соціальними по своєму типу, такі як наприклад MMORPG, є незалежними в деяких частинах, так як, мають за собою велику базу активних користувачів. За допомогою нижчої собівартості в передплатному магазині, який надає можливість Вам збільшити кількість своїх користувачів, що є надзвичайно важливим в такому виді мобільних додатків.

Вірусний маркетинг. Система вуст в уста, в першу серед гравців, все ще залишається найкращим видом, так званої реклами. Всі зусилля, які Ви покладете для такого типу реклами, Вам повернуться в десятикратній вартості. Для цього в першу чергу Вам потрібно мати власний активний профіль в будь-якій соціальній мережі ( Facebook, Twitter, Вконтакті та інші), а також в своєму додатку мати пряме посилання для його розповсюдження між користувачами. Найбільшою цінністю передплатних магазинів, таких як, МТС Україна є те, що у Вас появляється простий вид соціальної сегментації та розповсюдження, майже всі користувачі, які підпишуться через свої мобільні магазини, будуть українцями.

Віртуальна схема має багато цікавих підходів:

  1. Розширене рекламування – чим більше людей в географічній частині обговорюють та використовують Ваш додаток, тим більше він буде рекламуватися на даній території. Не всі вони будуть користувачами МТС, але якщо нові користувачі почують позитивний відгук про Ваш додаток від своїх друзів, то з великою вірогідністю, будуть хотіти ознайомитись з ним ближче, а можливо навіть його купити.
  2. Набагато легше ідентифікувати свої найпалкіших прихильників – фанів, які розповсюджують Ваш додаток поміж своїми друзями; блогери та журналісти, можливо про це напишуть; Гравці з найбільшим досвідом допоможуть зорганізувати групу людей для гри, а також приведуть нових гравців під своє крило. Чим більше у Вас можливості підтримувати своїх фанів, тим більше вони будуть підтримувати Вас. Всілякі програми бонусів, готовність надавати інтерв’ю, запис у студіях та на різних заходах.

Термін попиту на додатки. В «давні часи», старі програмні забезпечення складалися до однієї купи, або ж всі розміщалися під дуже схожими назвами. Коли Ваш додаток трішки застаріє, але все ще буде в позиції коли його можливо підтримувати – передплатний магазин допоможе Вам продовжувати отримувати дохід.

Втрата направлення і рекламування нових продуктів. Якщо у Вашому додатку присутня функція обміну повідомленнями, то у Вас з’являється прямий метод розповсюдження і реклами своїх найновіших додатків, а також тих, які скоро з’являться. Завдяки цим повідомленням, користувачі будуть дізнаватися про всі найновіші додатки, які були вами створені.

Основне питання полягає в тому, в чому Ви більше зацікавлені, в результаті або ж в самому процесі. Якщо Ви більш зацікавлені в результатах, то Вас більше цікавить кількість продаж, і те який Ви отримаєте від цього прибуток. В іншому випадку, якщо Ви більше зацікавлені в самому процесі, то Вам потрібно зосередитись на своїх користувачах, які вам приносять прибутки від продажу.

Зосередження на результат не завжди є правильним вибором, в той самий час, якщо Ви будете вдосконалювати сам процес, то це Вам гарантує постійні і дуже хороші результати.

Отже, з реєстрацією свого додатку, у Вас з’являється можливість дізнатись більше інформації про користувачів і почати будувати свої відносини з ними, пропонувати їм різні новинки та продукти, і тим самим забезпечити постійний попит на свій додаток. Цей вид передплатного магазина, за допомогою якого Ви можете розповсюджувати свій додаток і використовувати різні види маркетингових стратегій, та всі його можливості надзвичайно варті вашої уваги, і являються дуже важливими для будь-якого розробника мобільних додатків.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Вам понравилось новогоднее поздравление Президента Украины?

Реклама
Реклама