Десять надзвичайних фактів про використання комп’ютерів та мобільних телефонів в Україні.

2015-03-01 22:53 348 Нравится

Коли ми дивимось на хороше, погане і жахливе в Україні, цілісний образ її технічної картини досить хороший. Деякі недоліки можна знайти в сфері онлайн шахрайства, спаму і піратського програмного забезпечення. Тим не менш, це не найжахливіші злочини, які стаються. Технічне середовище України, має багато вражаючих аспектів, з точки зору використання комп’ютерів, мобільних телефонів та інтернету, ці цікаві факти заслуговують вашої уваги.

  1. На 100 людей в Україні приходиться 125 мобільних пристроїв. В 2013 році GfK Україна повідомила про те що, 89 % з цих людей 16 років і старше, використовують мобільні пристрої.
  2. По даним Ookla Net Index, Україна знаходиться на 46 місці зі швидкістю інтернет завантажень, середня швидкість складає 24.1 Mbps (в порівняні з США, яка знаходиться на 24 місці, зі швидкістю 32 Mbps); середня вартість інтернет підключення в місяць в Україні складає 10,94 у. о. , в той час коли в США середня вартість інтернет послуг за місяць складає 56.11 у.о.
  3. Google знаходиться на першому місці в рейтингу пошукових систем, забираючи 77 % всіх пошукових запитів, пошукова система Yandex з великим відривом знаходиться на другому місці з 15 % пошукових запитів, на третьому місці Mail.ru з невеликою кількість пошукових запитів всього 4 %, всі інші пошукові системи разом, набирають близько 4 %.
  4. П’ять з найвідоміших ігор були розроблені в Україні, в тому числі Assassin’s Creed, Star Wars Galaxies, Warface, Metro 2033, Перша студія в Києві також співпрацювала в розробці таких ігор як: World of Tanks і World of Warplanes.
  5. Більш ніж 90 % мобільних додатків в магазині Opera Mobile, можна завантажити безкоштовно. Виникає питання: - Як розробники цих додатків можуть отримати від цього прибуток? Відповідь дуже проста: - Через рекламу, яка знаходиться в їхніх додатках, і кількістю придбаних товарів з їхньою допомогою
  6. В середньому ціна за преміум додаток на Google Play складає 3.06 у.о, але МТС Україна надає необмежений доступ до додатків, ціна яких складає більш ніж 2000 у.о, лише за декілька гривень в тиждень, за перший пробний тиждень, ви не платите нічого!
  7. Соціальні мережі? Більш ніж 64 % українських мобільних та інтернет користувачів, зареєстровані в соціальній мережі Facebook!
  8. По даним Spamhaus.org, Україна знаходиться на п’ятому місці, по кількості пересланого спаму – непотрібної і небажаної пошти. США в свою чергу, знаходиться на першому місці, на далекому другому місці розташовані Китай, Росія і Японія.
  9. Коли йде мова, про шахрайство в області кредитних карток, так і в цьому випадку, Україна посідає п'яте місце, за Латвією (1 місце), Єгиптом, США і Мексикою.
  10. Україна займає 4 місце в світовому рейтингу, за кількістю сертифікованих ІТ професіоналів. США знаходиться на першому місці, а далі слідують Індія і Росія. Це надзвичайно вражає!

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

У вас есть долги за коммунальные услуги(газ, электричество и др) за прошедший год?

Реклама
Реклама

Сейчас комментируют

Все