П’ять порад для українців, які шукають роботу

2015-03-01 15:46 325 Нравится 1

Ніхто не знає, що принесе майбутнє. Але нам завжди потрібно працювати, для того щоб отримувати кошти для життя. З 2103 року українська позиція у світі дуже змінилася і зі змінами принесла з собою дещо хороше, погане та жахливе. Якщо договір проасоціацію України та ЄС посунеться вперед і почнеться виконуватись план вільної та спрощеної торгівлі, то з великою вірогідністю в Україні появляться багато нових робочих місць.

Цейпроцес вже трішки почався, багато різних світових організацій відкривають свої філії на території України, одними із перших були організації ОБСЄ та Місія ЄС. Багато компаній розглядають план для інвестицій в Україні, а також деякі із українських компаній стараються дістатись на світовий ринок. Це все не станеться відразу, але в близькому майбутньому можемо чекати дуже хороших результатів. .

З думкою про це, я склав п’ять порад для українців, про те як здобути робочі місця, які скоро з’являться в Україні. Надіюсь комусь вони дійсно пригодяться.

  1. Знання мов – Дуже багато українців мають розширені знання іноземних мов. Чим більше і краще ви володієте іноземними мовами, тим легше вам буде конкурувати за бажане місце в іноземних компаніях, які будуть інвестувати гроші в український ринок, і так само здобути місце в українській компанії, яка працює на світовому ринку. Розмовляючи на українській, російській, а також на якісь іншій мові і маючи досвід роботи, ви будете сильним конкурентом за бажане вами місце.
  2. Технічні навички – Україна – є дуже сильною коли мова заходить про Інформаційні технології. Інтернаціональні компанії дуже залежать від комп’ютерних систем. Але, програмне забезпечення може бути дуже дорогим; наприклад, Microsoft’snewOffice 365 коштує 99 у.о в рік. Дуже багато мобільних додатків, які пропонують мобільні магазини OperaMobileStore таGooglePlay є абсолютно безкоштовними. МТС Україна, та багато інших мобільних операторів, пропонують передплатні магазини, де ви маєте змогу завантажити багато різних преміум додатків, сплачуючи тільки декілька гривень на тиждень. Ці самі додатки, вам можуть допомогти дістати то саме найкраще з ваших мобільних пристроїв. Якщо ви навчитесь, як саме використовувати різні програмні забезпечення, то ви знайдете багато різних можливостей та зможете ефективно використовувати свої мобільні пристрої та покращити майже всі навички, які описані в цій статті.
  3. Соціальні мережі – Інколи важливішим - є не те що ви знаєте, а те кого ви знаєте, і деякі зв’язки можуть вам дійсно допомогти. Соціальні мережі в яких варто створити власний профіль цеLinkedIn, Facebook,ВКонтакті таTwitter є досить популярною мережею. Соціальні мережі – це щось типу зберігання грошей – вони вам може не будуть потрібні прямо зараз, але в майбутньому можуть дуже пригодитись. Спробуйте знайти один або два контакти кожного тижня. Спробуйте знайти людей, які можуть бути дійсно корисними для вас, тих які розуміються в індустрії та експертів в своїй галузі. Якщо вони активні користувачі соціальних мереж, то будуть вдячні за те, що вам подобається те чим вони діляться, розповсюджуйте інформацію, яку вони публікують на своїх сторінках, пишіть цікаві коментарі в їхніх постах.
  4. Пишіть, Публікуйте та Створюйте – Одна річ, яка Вам дійсно допоможе засвітитись – це вміння писати або створювати різні цікаві відео. Писання Вам може дати квиток в світ великого спектру можливостей, це може бути вашим доходом з рекламування, вашою роботою, і навіть зможе Вам принести світову славу чи зробить з Вас широко профільного експерта. Ви можете завести власний безкоштовний блог. Гарі Вайнерчук – блогер, який пише статті про вино, нещодавно підписав договір на видання своєї книги за мільйонний гонорар. Блог технологічного спеціаліста Майка Аррінгтона зробив з нього потужного брокера для фірми TechCrunch. Ліза Стоун започаткувала блог під назвою «BlogHer», та своїми статтями допомагала створювати нові можливості для жінок, її блог налічує близько 14 мільйонну аудиторію.
  5. Резюме – Приведітьдо порядку своє резюме. Ви можете знайти багато цікавої та безкоштовної інформаціїпро те, як створити хороше резюме в інтернеті. Наступна інформація є надзвичайно важливою: спробуйте адаптувати своє резюме окремо для кожної роботи на яку Ви хочете влаштуватись; напишіть мотиваційний лист. Зосередьтесь на тому, щоб як найкраще описати свої сильні сторони та навички – це те, що роботодавці побачать з самого початку розглядаючи ваше резюме і постарайтесь не повторювати однакової інформації. Напишіть не тільки про минулі посади, але і те чого Вам вдалось досягти. Не соромтесь попросити допомоги у створені, перевірці та перекладу свого резюме.

Кожна із цих порад варта більш детального описання. Також можна добавити і пораду №6 – Проявляйте ініціативу. Чим більше Ви займаєтесь вдосконаленням своїх навичок і розширюєте свої знання в різних сферах, тим легше Вам буде досягти «роботи Вашої мрії».

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Вам понравилось новогоднее поздравление Президента Украины?

Реклама
Реклама