Команда Івана Литвина постійно допомагає військовим

2014-10-15 19:55 295 Нравится

В умовах, коли в країні триває неоголошена війна, дуже важлива підтримка Збройних сил України. Адже вони не лише гарант захисту нашої держави. Потрібно пам’ятати, що чи не в кожній сім’ї батько, син чи брат у лавах військових. І всі ці родини, уся Україна прагнуть миру та спокою у державі.

Так склалося, що наразі українські військові потребують нашої допомоги. І всі ми справді прагнемо допомогти, про що свідчать результати збору благодійних пожертв на потреби військових.

До спільної допомоги долучаються промислові та приватні підприємці, депутати різних рівнів, представники Благодійного фонду Литвина «Майбутнє Полісся» та представники самооборони міст Житомирщини.

Зокрема фонд Литвина «Майбутнє Полісся» з березня 2014 року спільно з комісією у складі підприємців, представників влади місцевого та районного рівнів, іншими благодійниками та громадськими об’єднаннями Житомирщини збирає кошти та закуповує найнеобхідніше для військових частин нашої області.

Зокрема на зібрані кошти було закуплено акумулятори, радіостанції, запчастини для машин, засоби особистого захисту солдат та інше устаткування, відповідно до запитів військових, яким усе це було передано.

Фонд продовжує допомагати нашим Героям і сьогодні. Кожен може долучитися до спільної доброї справи.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Вы голосовали на выборах 25 октября?

Реклама
Реклама