Фонд Івана Литвина покращує життя на Поліссі

2014-10-15 18:41 265 Нравится

30 грудня 2011 року було зареєстровано Благодійний фонд «Майбутнє Полісся». Засновником і керівником фонду є Іван Литвин, який сьогодні балотується у народні депутати.

Протягом останніх років і нині фонд опікується обдарованими дітьми та молоддю, допомагає військовослужбовцям, надає медичне обладнання та ліки, піклується про розвиток сільських територій.

Багато справ зроблено за цей час. Зокрема, за програмою «Сприяння медичній діагностиці» людям похилого віку надано 1200 домашніх аптечок; медичним закладам було передано 4 автомобілі швидкої допомоги. В рамках проекту «Молода мама» 1100 сімей отримали дитячі комплекти першої необхідності (підгузки, пляшечки, пелюшки).

Було організовано та проведено медичний огляд для 12300 чоловік. Поштарям, працівникам медичної та соціальної сфери надано 565 велосипедів. Було організовано 36 концертів та театральних вистав.

За час роботи фонду опрацьовано 1738 звернень громадян. Нині Благодійний фонд «Майбутнє Полісся» під керівництвом Івана Литвина розширює територію своєї діяльності і прагне спільно з громадою й надалі змінювати життя на Поліссі на краще.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Вы голосовали на выборах 25 октября?

Реклама
Реклама