Педагоги Житомирщини підтримують Івана Литвина

2014-10-15 13:15 353 Нравится

Ми продовжуємо знайомити Вас з думками педагогів, лікарів, громадських діячів, науковців, господарників, яким небайдужа доля України і рідного Полісся.

Відомі люди підтримують кандидата в народні депутати по 66-му виборчому округу Івана Литвина, адже бачать в ньому готовність втілювати сучасні ідеї і продукувати якісні зміни.

Свою думку висловлює вчитель Гуманітарної гімназії № 5 м. Коростишів Тетяна Зорнік.

«Іван Литвин – молода, освічена людина з прогресивними поглядами і власним баченням вирішення актуальних проблем. Найперше, він зможе домогтися більшої уваги збоку держави до навчання і виховання молоді, можливості отримувати якісну освіту; до питань розвитку фізичної культури і спорту, підтримки молодих науковців.

Настав час нових політиків, які будуть ближчими до людей. Іван Володимирович має дружну команду молодих фахівців і поставив собі за мету – привести до влади молодь, яка буде розбудовувати сучасну Україну. Я працюю з активними хлопцями й дівчатами, і бачу той запал творити якісні зміни в рідній країні. Але часто їм не вистачає підтримки, міцного плеча, лідера, який би згуртував амбітних, небайдужих молодих людей заради спільного блага.

Саме таким міцним плечем є Іван Литвин. Його організаторський талант наповну проявився в роботі благодійного фонду «Майбутнє Полісся». Діяльність фонду направлена на підтримку обдарованих дітей та молоді. І ці прекрасні починання Іван Володимирович продовжить втілювати в парламенті. Адже багато актуальних питань можна вирішити нині лише на державному рівні».

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Вы голосовали на выборах 25 октября?

Реклама
Реклама