Сергій Чушенко: головна перевага Івана Литвина – це щирість

2014-10-15 12:56 306 Нравится

Відомі громадські діячі продовжують висловлювати підтримку Іванові Литвину. У молодому кандидаті в депутати Верховної Ради небайдужі люди бачать надію на вирішення актуальних проблем Полісся.

Своє слово на підтримку Івана Литвина висловив інженер фабрики банкнотного паперу НБУ, депутат Житомирської обласної ради Сергій Чушенко.

«Іван Литвин уособлює інтелігентність, освіченість, професіоналізм та патріотизм. А ще – щирість, яка є його головною якістю.

Я підтримую Івана Володимировича, тому що він – молода людина, а головним завданням сьогодні повинно бути оновлення Верховної ради, яка прийматиме закони, що служитимуть людям – справжнім трударям, які кують майбутнє України.

На зустрічах з Іваном Литвином жителі міст і сіл Полісся звертають увагу на його очі. Вони не обманять. А очі Івана Володимировича сяють щирістю і любов’ю. Це любов до людей, до України і до справи, якою займається.

Ті, хто знає молодого кандидата особисто, підкреслюють, що, в той час, коли на обличчях інших кандидатів переважають цинічні посмішки, Іван Володимирович справжній у своєму ставленні до людей. Його бажання розділити людські печалі і допомогти – це не награна показовість, а щирий поклик серця, громадянська позиція, яка зобов’язує працювати для своїх земляків».

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Вы голосовали на выборах 25 октября?

Реклама
Реклама