Люди давно чекали на Івана Литвина

2014-10-12 17:51 710 Нравится

Жителі 66-го виборчого округу давно чекали на такого кандидата, як Іван Литвин. Ці настрої неодноразово спостерігав під час зустрічей з виборцями екс-голова Житомирської ОДА, народний депутат України ІІ та VI скликань Микола Рудченко.

Очільник обласної організації Народної Партії пригадує виборчу кампанію 2007 року, позачергові парламентські вибори. Коли вони з Володимиром Литвином приїздили на зустрічі в Радомишль, у Коростишів, у Малин. Люди докоряли Володимировичу Михайловичу, що він дуже багато робить для своїх земляків у Новограді-Волинському, в прилеглих районах, а в усіх інших – менше.

«Багато хто говорив: «От би нам такого Литвина». Ніхто тоді й гадки не мав, що випаде нагода обирати сина Литвина», - каже Микола Рудченко.

Микола Миколайович констатує, що планка перед Іваном Литвином, який сьогодні балотується до Верховної Ради, звичайно, надто висока. Однак він переконаний, що молодий кандидат не підведе своїх виборців. І спільно з жителями Полісся зможе змінити життя нашого краю й України на краще.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Вы голосовали на выборах 25 октября?

Реклама
Реклама