Перед Україною стоїть шекспірівське питання

2014-10-12 17:40 242 Нравится

Позачергові парламентські вибори, що відбудуться в Україні 26 жовтня, визначать подальшу долю України. І саме від кожного з нас (буквально від нашого голосу) залежить, яким буде майбутнє України і чи буде воно взагалі.

Кандидат у народні депутати по 66-му виборчому округу Іван Литвин каже, що перед нашою Батьківщиною стоїть відоме шекспірівське питання «бути чи не бути». Зараз настав особливий переломний момент історичного розвитку, коли все другорядне поступається місцем самій проблемі виживання суспільства й національної держави.

«Хіба за 23 роки незалежності ми стикалися одночасно з економічною, соціальною, політичною кризою та ще й в умовах відкритої воєнної агресії з боку сусідньої держави? Якраз зараз для української держави й постало відоме шекспірівське «бути чи не бути?». Ми або перестанемо існувати як держава, або загартуємося й вийдемо переможцями цих випробувань долі», - констатує Іван Литвин.

Однак Іван Володимирович, який є фахівцем у галузі міжнародного права, має оптимістичні прогнози. За його словами, є успішний іноземний досвід вирішення таких складних проблем. І в цьому виході з кризи, що затягнулася, все залежить від кожного з нас. Від того, які реформи ми підтримаємо, і як будемо контролювати наших державотворців.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Вы голосовали на выборах 25 октября?

Реклама
Реклама