Іван Литвин буде застосовувати іноземний досвід державотворення

2014-10-12 17:20 371 Нравится

Іван Литвин є науковцем кафедри міжнародного права Національного університету ім. Т. Шевченка, котрий не перший рік досліджує особливості зарубіжного досвіду державотворення та можливості його використання в умовах України.

Всі ми бачимо, що з нашим українським парламентом можна потрапити тільки в глухий кут. Політичні партії та олігархи, що їх утримують, сьогодні це очевидно – заводять у безвихідь. А їм навіть війна йде на користь. Як тут бути? Іван Литвин чітко дає відповідь на це питання.

Молодий кандидат у народні депутати каже, що ми одночасно маємо вирішувати завдання, з якими довелося зіштовхнутися і американському, і французькому народам.

«Тому нам необхідно утворити «через голову» парламенту й партій тісну зв’язку народу з Президентом України, який так само як колись Рузвельт запропонує тісний безпосередній діалог з громадянами, щотижня чи щодекадно буде радитися з народом, пояснювати політичну ситуацію, свої наміри та дії», - каже Іван Литвин.

А українці, збільшуючи в такому діалозі довіру народному президентові, все більше тиснутимуть на політиків та парламентарів і примусять їх приймати правильні закони.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Вы голосовали на выборах 25 октября?

Реклама
Реклама