Іван Литвин продовжує добрі справи народників на Поліссі

2014-10-12 14:24 337 Нравится

Молодий кандидат в народні депутати Іван Литвин продовжує на території Малинського округу робити ті добрі справи, які роками роблять представники Народної партії, зокрема Микола Рудченко і батько Володимир Литвин.

Люди вдячні представникам Народної партії за розуміння проблем і їхнє вирішення. Згадаймо, хоча б залізничний переїзд у Малині, на відкриття якого було потрібно понад 3 мільйони коштів. З допомогою Литвина переїзд було відкрито. Це було не так давно, і таких прикладів у кожному місті чи районі 66-го виборчого округу можна навести десятки.

За підтримки і сприяння Володимира Литвина вдалося вирішити багато здавалося б непідйомних проблем громад. Але, як виявляється на практиці, те, що депутати роблять для багатьох, ніхто не сприймає, як зроблене для нього особисто. Чомусь, коли потрібно голосувати, останнім аргументом прихильності виборців стає гречка, олія, куплені за бюджетні кошти і подаровані від себе окуляри чи якась інша дрібниця.

Але в окрузі зроблено справді багато для спільного блага: прокладання доріг, будівництво і ремонт дитсадків, ремонт і забезпечення необхідним обладнанням шкіл, будівництво і реконструкція церков, Будинків культури.

До речі, в 2003 році, коли відбувалось масове закриття малокомплектних шкіл, тільки на Малинщині їх мали закрити більше десятка. Цього не дав зробити саме Володимир Литвин – тодішній Голова Верховної Ради України.

Сьогодні відповідальність за добробут жителів Малинського округу і розвиток цього мальовничого краю взяв на себе Іван Литвин. І люди довірились молодому кандидату в народні депутати. Про це свідчать численні зустрічі з кандидатом, на яких люди висловлюють готовність спільно зі своїм депутатом будувати майбутнє Полісся.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Вы голосовали на выборах 25 октября?

Реклама
Реклама