В Ужгороді визначать найсильнішого Карпатського медведя

2012-08-24 06:28 813 Нравится 2

26-го серпня в Ужгороді відбудеться традиційний силовий турнір «КАРПАТСЬКИЙ МЕДВІДЬ».

Про подробиці та особливості ІХ турніру розповіли на сьогоднішній прес-конференції в прес-центрі газети “НЕДІЛЯ» його організатори – представники «КАРПАТСЬКОЇ ЛІГИ СИЛЬНИХ ЛЮДЕЙ».

З журналістами зустрілись Іван Григоровський-старший та його сини-богатирі Мирон та Іван.

„Цьогоріч в «КАРПАТСЬКОМУ МЕДВЕДІ» братимуть участь дев’ять спортсменів із Ужгорода, Великого Березного, Львова, Івано-Франківська та словацького Тренчина”, – повідомив Григоровський-старший. Це Іван та Мирон Григоровські, Сергій Олеоленко, Олексій Мальцев – із Ужгорода, Володимир Цифра – із В.Березного, Роман Шмигельський – із Івано-Франківська, Орест Пилип’як – зі Львова, Ярослав Даньо та Марек Кмошко – із Тренчина.

Звичайно, що хотілося б більше учасників, однак не завжди це можливо. Так, відомий львівський силач Назар Павлів, який здатен поборотися за звання найсильнішого, наразі перебуває у весільній подорожі. Також на ці дати припав ще один турнір у Львові, повідомили організатори.

В свою чергу журналісти поцікавилися, чи не бояться організатори, що змагання перетвориться на протистояння виключно двох спортсменів Сергій Олеоленко – Іван Григорський.

Як пояснили організатори, наразі нема фінансової можливості запросити ще більше відомих атлетів. Однак, за їхніми словами, підтягується на високий рівень місцева молодь, зокрема й учасник «КАРПАТСЬКОГО МЕДВЕДЯ-2012» Володимир Цифра.

„Минулої неділі ми проводили показові виступи у Великому Березному і там Володимир показав дуже хороші результати”, – додав Іван Григоровський-старший.

Водночас, учасник всіх «КАРПАТСЬКИХ МЕДВЕДІВ» та багаторазовий переможець турніру Іван Григоровський-молодший, заявив, що не збирається так легко уступати молодим конкурентам. „Нехай поборяться”, – каже 39-річний спортсмен. Водночас його брату Мирону, який також виступає на змаганнях, 36 років.

Щодо спонсорської підтримки турніру, то допомагають друзі, знайомі. Приблизний бюджет змагань складає 10 – 15 тисяч. Часто доводиться вкладати власні кошти. Незважаючи на це, «КАРПАТСЬКА ЛІГА СИЛЬНИХ ЛЮДЕЙ» зберігає свій аполітичний статус.

„Багато видів спорту тримаються виключно на ентузіазмі”, – заявили силачі. І додали, що «КАРПАТСЬКИЙ МЕДВІДЬ» є єдиними змаганнями стронгменів в Закарпатській області. До прикладу, у сусідній Словаччині проходить 5-6 великих та 7-8 маленьких турнірів. Тож Іван Григоровський часто виступає на цих змаганнях.

Кореспонденти поцікавилися у родини богатирів, як вони досягли таких силових показників. Ті пояснили, що справа в у відповідній генетиці. Коли вони ще були малими, то батьки розпочали будівництво. „Ми приєдналися до цього процесу”, – жартують брати Григоровські.

„Був в випадок, коли нам довелося тримати автомобіль, бо не було домкрату”, – пригадав Мирон.

Із нововведень «КАРПАТСЬКОГО МЕДВЕДЯ-2012» — сім силових вправ, замість традиційних шести. Так, за словами організаторів, вони виготовили дві пари „валіз” по 144 кг. кожна. Тож глядачі побачать яскраві виступи „МЕДВЕДІВ” і проведуть різноманітні конкурси для глядачів.

Окрім цього, «МЕДВІДЬ» поміняв і „прописку”. „Ми проводили турнір на площі перед обласним драмтеатром. Два роки поспіль нам дошкуляла спека, що дуже виснажує. Тож цьогоріч змагатимемося на площі біля філармонії”, – повідомили організатори.

Тож приходьте 26 серпня на площу Театральну (перед філармонією), щоб на власні очі побачити найсильнішого „Карпатського Медведя”. Початок турніру о 14.00

http://uzhinform.com/sport/v-uzhgorodi-viznachat-najsilnishogo-karpatskogo-medvedya.html

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Как думаете, будет ли в ближайше время вторжение РФ в Украину?

Реклама