Прикольний гороскоп

2012-07-14 14:59 1 1953 Нравится 2

Взагалі-то, астрологія – дуже серйозна наука. Але гумор, як відомо, теж дуже непогана річ, яка допомагає людині зберігати психічне здоров'я при нашому тяжкому житты. А сміх – ліки від усіх хвороб. Можливо, що багато особливостей представників 12 знаків Зодіаку в цьому гороскопі кілька перебільшені і перебільшені, але ж на те він і гумористичний. Стародавні мудреці стверджували, що вміння сміятися над самим собою говорить про надзвичайно високий інтелект людини. Так що, смійтеся на здоров'я! А головне – без образ!

Овен

Всі Овни надзвичайно войовничі й агресивні. За допомогою міцних рогів вони легко можуть пробити будь-яку стіну, навіть якщо її можна просто обійти. До своєї мети Овни йдуть напролом, але головне при цьому – не проломити власну голову об нездоланну перешкоду. Овни настільки нетерплячі, що необхідність почекати бажаного хоча б зайві 15 хвилин може змусити їх від цього бажаного відмовитися.

Телець

Тельці просто схиблені на стабільності. Самий слабенький вітер змін легко може здути всякі залишки їх самовладання і ввести в важку депресію. А в наші нестабільні часи, єдине, що може допомогти Тельцям не зійти з розуму від страху перед убогістю – замурований ними самими в стіну власного будинку залізний, куленепробивний, водонепроникний і вогнестійкий сейф з декількома сотнями тисяч наколених грошей.

Близнюки

Всі Близнюки страждають важким нервово-психічним розладом під назвою "говорильний синдром". Їм набагато легше прожити пару днів без кисню, ніж пару годин без свіжої плітки. Саме для того, щоб поєднувати приємне з корисним, багато Близнюкыв обирають професії журналістів, телевізійних ведучих і письменників. Адже займаючись збиранням компромату на своїх ближніх, вони відчувають блаженство.

Рак

Раки так люблять копатися у власних бідах і неприємностях, що ні за що на світі не захотіли б в обмін на них навіть самого великого і світлого щастя. А те, що Раки не хочуть в упор помічати проблем і неприємностей інших людей, пояснюється тільки тим, що вони нікому не хочуть поступатися своєю пальмою першості великих страждальців, що ніким не розуміються.

Лев

Гігантська гординя і самолюбство величиною в Еверест роблять з Львів справжніх параноїків. Якщо хтось на відстані 10 метрів від Льва радісно засміється, ризикує бути тут же розтерзаним розгніваним царем звірів, що запідозрив, що це ви наважилися насміхатися над його царственою персоною. Зате найбільший дурень може, за допомогою фальшивих і неправдоподібних компліментів, перетворити царственого звіря на милу кішку.

Діва

Помічена на підвіконні порошинка, плямочка на скатертини завбільшки з пшеничне зерня або не поставлена ​​на місце чашка, можуть викликати у Діви важке нервове потрясіння. У будинку Діви нереально виявити навіть одну єдину річ, що втекла з місця прописки, а генеральне прибирання із застосуванням бактерицидних миючих засобів новітнього покоління проводиться як мінімум три рази на день.

Терези

Терези тихо схиблені на хороших манерах і шляхетному походженні всіх оточуючих. Якщо кохана людина Терезів не буде знати, з якого боку від тарілки повинен лежати ніж, а з якого вилка, про продовження відносин можна навіть і не мріяти. Самі ж Терези – безтілесні ельфи, пурхають по життю як метелики і вважають фізичну роботу чимось брудним і ницим.

Скорпіон

Легендарний Отелло, швидше за все, народився саме під цим знаком Зодіаку. Від параноїдальних ревнивих і підозрілих Скорпіонів нічого не приховують. Маючи "нюх як у собаки, а око як у орла", вони готові знайти і розтерзати підлого зрадника як Тузик газету, без всякої жалості і співчуття. І не дай Бог кому-небудь образити Скорпіона, навіть ненавмисно, адже він ніколи не повірить, що образа була ненавмисною.

Стрілець

Стрільці такі відкриті люди, що їх так і хочеться закрити. Зручно прикриваючись так званими відвертістю, безпосередністю, прямотою і щирістю, вони кажуть співрозмовнику прямо в обличчя таку правду-матку, після якої йому бідоласі може не допомогти навіть найпрекрасніший психоаналітик.

Козеріг

Оспіваний Гоголем Плюшкін напевно був списаний з якогось типового Козерога. Скупий Лицар і Папаша Гранде, природно, теж були Козерогами. Улюблене заняття Козерогів – тремтячими від нервового перезбудження пальцями перебирати і перераховувати заповітні долари і євро, надійно заховані від очей наївних сусідів, що нічого не підозрюють, які, дивлячись на скромно і бідно одягнених Козерогів думають що вони простачки.

Водолій

Свій в сорочку хлопець і кращий друг всіх скривджених – Водолій – абсолютно не потребує власної сім'ї. Навіщо дружина і діти, коли цілий світ – його сім'я. Коли ж Водолій по якомусь непорозумінню обзаводиться родиною, то тут же про це забуває, навіть не помічаючи неминучого зникнення зі свого життя обуреної і розгніваної другої половини.

Риби

Риби мріють ощасливити весь світ власною любов'ю та турботою, навіть не дивлячись на відчайдушний опір цього самого світу. Якщо в гості до Риб прийде сусід поговорити і попліткувати, то він сильно ризикує бути нагодованим, напоєним і обігрітим проти своєї волі. Риби не можуть зрозуміти і повірити, щоїх тепла і турботи ніхто не потребує, адже це було б для них жорстоким ударом.

sunhome.ru

Комментарии (3)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Вы уже переболели COVID-19?

Реклама
Реклама