Лікуємося медом: 12 рецептів від різних хворіб

2012-06-16 23:28 531 Нравится 1

Для довголiття: на 5 лiтрiв напою треба взяти 1 лiтр соку журавлини, 1 кг натурального меду, 5 г спецiй (кориця, гвоздика), 100 г дрiжджiв, 3 л води. Мед розчинити у водi i кип'ятити 10 хвилин, зняти з вогню, охолодити, вилити у велику емальовану каструлю, додати дрiжджi, сiк журавлини, спецiї, закрити i поставити на два днi в тепле мiсце. Пiзнiше напiй переставити на два тижнi в холодне мiсце. Готовий уже розлити по банках i зберiгати в холодильнику. Цей напiй пiдсилює iмунiтет, покращує загальний стан органiзму, продовжує життя.

Для полiпшення сну можна ввечерi випити склянку молока або теплої води з 1 ч. ложкою меду.

Для лiкування кашлю - медовий сироп: сiк лимона вичавити до склянки, додати 2 ст. ложки глiцерину i залити медом доверху склянки. Якщо кашель сильний, сироп треба пити по 1 ст. ложцi дорослим i по 1 ч. ложцi дiтям 3 - 4 рази на день. Якщо кашель турбує тiльки вночi, сироп слiд уживати по 1 ст. ложцi перед сном.

Для профiлактики i лiкування застуди: 2 ст. ложки липового цвiту залити 1 л окропу, настояти годину, додати 2 ст. ложки меду i перемiшати. Пити теплим.

Для лiкування опiкiв i ран, якi погано загоюються, - мед має бактерицидну дiю.

Для лiкування бронхiту: 0,5 кг бруньок ялини промити, засипати в емальований посуд i залити 4 л води, кип'ятити 15 хв. Цей вiдвар процiдити через марлю. З нього треба зробити сироп. До 1 кг вiдвару додати 1 кг меду та 10 г прополiсу, добре перемiшати i пiдiгрiти до 40 градусiв. Пiсля охолодження розкласти в банки i вживати по 1 ст. ложцi за 20 хв. до їди для лiкування кашлю, бронхiту, ангiни, ларингiту.

* Якщо немає проблем зi шлунком, упродовж тижня можна вживати по 1 ст. ложцi перед сном медово-часникову сумiш у пропорцiї 1:1.

Для усунення неприємного запаху з рота кiлька разiв на день, треба полоскати його медовою водою (1 ч. ложка меду на 1 склянку теплої води).

Для покращення роботи серця вживати по 1 ст. ложцi сумiшi журавлини з медом у спiввiдношеннi 1:1 тричi на день перед їдою.

Для лiкування стенокардiї: 100 г алое, 330 г меду, 500 г подрiбнених горiхiв, 2 лимони перемiшати i їсти по 1 ст. ложцi за пiвгодини до їди.

Для лiкування iшемiчної хвороби: 1 хрiн помити, натерти i змiшати з 1 ст. ложкою рiдкого меду. Цю сумiш вживати кожного дня перед снiданком. Курс лiкування - 3 тижнi. При болях у шлунку дозу зменшити в 2 рази. Можна зробити перерву на кiлька днiв.

Для лiкування неврозiв - медовi ванни: 50 г меду на 1 ванну. Ванну приймати упродовж 20 хвилин, температура води 37 - 38 градусiв.

Для врегулювання кислотностi шлунка: якщо за годину до їди випити теплий розчин меду (1 ч. ложка на склянку кип'яченої води), то кислотнiсть шлунка понизиться. Якщо випити перед їдою холодний медовий розчин, це призведе до пiдвищеного видiлення шлункового соку.

Експрес online

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Вы поддерживаете деятельность Зеленского на посту Президента Украины?

Реклама
Реклама