Кількість пива, яке випивають вболівальники, б’є рекорди

2012-06-14 09:28 7084 Нравится 2

Пиво, їжа, сувеніри та готелі прогнозовано дають найбільший виторг. У фан-зонахледве встигають підвозити харчі та напої.

Після матчу зі Швецією випили геть усепиво, кажуть продавчині. І це попри те, щоціни тут кусаються. Під час матчу шведів у фан-зоні було небагато. Свої гаманці тут розкривали українці.

Футболки збірної України по 300 гривень просто розмели. Найнесподіванішийсувенір - постільна білизна із символікою Євро, яка коштує 500 гривень. Але і їх люди залюбки розбирають, хваляться продавці.

Апетит шведів до пива продавців узагалі здивував. У Києві, на Трухановому острові, де отаборились скандинави, пиво підвозять по кілька разів на день.

Не відстають від шведів і інші інтуристи. "Коли грала збірна України, у нас винесли взагалі все пиво на всіх чотирьох фан-зонах. Нам просто реально його не вистачило. Ми до такого не були готові. Зараз ми звичайно, виправимося і завеземо пива, знаєте, був такий анекдот: щоб хом'як подавився!", - запевнив генеральний директор компанії-виробника пива Петро Чернишов.

Свято і на вулиці продавців фаст-фуду. Біля фан-зони у Києві їхні заробітки зросли у півтора рази.

А от витрачатись на дзвінки додому європейці не квапляться, кажуть оператори мобільного зв'язку. Вони підрахували, що в середньому європейський турист здійснює дзвінків 5-6хвилин і відправляє не більше 5 смс.

За матеріалами ТСН

Комментарии (4)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
  • Лили2012-06-14 18:21

    Была я в фан зоне.Все пьют пиво.А больше ничего

    • Где фото?

    • Как пиво пьют?Счас...

    • Лили2012-06-14 18:56Лили

Создать блог

Опрос

Вы уже вакцинировались от COVID-19?

Реклама
Реклама