Сьогодні у Закарпатті пройде черговий фестиваль вина

2012-05-06 07:24 93610 Нравится 3

У неділю, 6 травня у закарпатському місті Виноградові відбудеться ІХ–й традиційний фестиваль виноградарів-виноробів «Уґочанська лоза», започаткований Виноградівською районною державною адміністрацією і покликаний сприяти популяризації туристичного потенціалу, відновленню традицій виноградарства та виноробства, розвитку народного мистецтва краю.

Головною метою Фестивалю є збереження етнічної самобутності району.

У програмі фестивалю

· Проведення попередньої професійної дегустації взірців вин, виготовлених приватними виноробами з визначенням кращих у різних номінаціях.

· Проходження театралізованої колони центральними вулицями міста Виноградова.

· Концертна програма за участі художніх колективів району, області та гостей.

· Організація виставкових «Сільських дворів», де можна ознайомитися з символікою та історією села, скуштувати страви національної кухні, переглянути виставку творів народних умільців, взяти участь у народних забавах.

Запрошуємо до участі у фестивалі приватних виноробів, колективи художньої самодіяльності, органи місцевого самоврядування, приватних підприємців.

До конкурсу на краще вино допускаються вина, виготовлені приватними виноробами. Дегустаційна комісія залишає за собою право перевірити наявність окремого сорту вина у винороба в кількості не менше 50 літрів. Кожен взірець, який отримає схвальну оцінку професійної дегустаційної комісії, отримає комплект фірмових етикеток для реалізації в день фестивалю.

Комментарии (10)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

При каком Президенте дороги ремонтировали больше всего?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама