Шукаєш кохання? Треба знати місця!

2012-04-09 07:57 60110 Нравится 5

Деяким людям дуже добре живеться в поодинці, але ... Таким людям дуже складно ходити на побачення. Ще складніше зустріти того, хто їм буде цікавий. Але ж потрібно знати, де шукати.

1. Інтернет

Саме так. Існує безліч сайтів, присвячених знайомствам. Наскільки достовірна там інформація - складно сказати, але такі ресурси стверджують, що кожна третя або п'ята пара утворюються саме через Інтернет. Але що б там не говорила статистика - дійсно, зараз дуже багато людей знайомляться в мережі. Одні спілкуються, перебуваючи дуже далеко один від одного, деякі використовують сервіси знайомств, де можна підшукати собі пару за місцем проживання. У кожному разі, такий спосіб зараз дуже актуальний.

2. Бібліотека

Зустрівши людину в бібліотеці, вже можна дещо про неї сказати - вона любить книги (а це говорить багато про що). До того ж, багатьом дуже близькі люди, які цінують вишукану містичну атмосферу бібліотеки.

3. Книжкові магазини

Схоже на варіант № 2. Книжкові магазини є хорошим місцем для зустрічей, тому що вже є про що поговорити. Тільки уяви собі, як сидиш, зручно скрутившись на затишному дивані в книжковому магазині і раптом помічаєш, що за тобою спостерігає пара задушевних очей!

4. Музичні магазини

Якщо ти любитель музики - це відмінне місце спробувати завести знайомство. У музичних магазинах дуже багато цікавих особистостей. Плюс в тому, що ти вже знаєш - він (вона) також обожнює музику!

5. Продуктовий магазин

Да-да, люди там знайомляться навіть частіше, ніж ти собі можеш уявити. Це звичайне місце, куди ти прямуєш, не очікуючи зустріти будь-кого - ось чому ти якраз і можеш зробити це!

6. Парк

Неймовірно легко зустріти людину у парку! Наприклад, любителі собак зустрічають таких же любителів в парках, де вигулюють своїх тварин. Навколо панує приємна розслаблююча обстановка, ніякого напруження, і дуже ймовірно, що обидва ви отримаєте багато задоволення.

7. Робота

Може це і не найкраща ідея - піти на побачення з колегою, але дуже часто саме так і трапляється. Безліч сімейних пар працюють разом - і в цьому немає нічого такого.

Спробуй!

Комментарии (10)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Вы уже вакцинировались от COVID-19?

Реклама
Реклама