Секс і музика

2012-04-03 23:21 504 Нравится 1

Психологи стверджують, що музика дуже сильно впливає на людину, на його психіку. Залежить це багато в чому від енергетичного поля людини і від його внутрішніх ритмів. З цього випливає, що для кожної людини підходить якась своя індивідуальна музика зі своїми особливостями.

Чомусь завжди вважалися еротичними пісні Лемешева і Вертинського, яких зараз, правда, мало хто знає. Так само для фонової музики для сексу добре підходить класика - Бетховен, Вагнер, Стравінський. Дуже еротично звучить саксофон, особливо мелодії італійського віртуоза Папетті.

Серед нинішнього різноманіття музики кожен вибирає для себе те, що йому більше до душі - спокійні еротичні ритми, або навпаки - швидкі живі мелодії.

Варто зауважити, що музика - не спосіб когось спокусити. Багато адже залежить від ситуації - наодинці з партнером мелодія може дуже сильно завести, але та ж мелодія в іншій ситуації не спричинить за собою ніякої реакції.

Музика - це всього лише фон. Ось тут музика може допомогти зблизити вас. Музика володіє такими магічними здібностями, вона може налаштувати один до одного, пробудити на почуття .. Музика відволікає від реальності життя і змушує жити в іншому, в музичному світі.

Що цікаво - дуже еротична тиша, як це не банально звучить. Так, багатьох збуджує мертва тиша і лише зітхання-видихи сексуального партнера.

Як музика заводить людини? Дуже просто. Ми цього не помічаємо, але, слухаючи музику, ми непомітно пританцьовує під ритм пісні, робимо якісь рухи в такт з музикою. І ці "невидимі" руху можуть порушити партнера.

Музика дозволяє возз'єднатися двом тіл в одне. Вони починають взаємодіяти в один ритм, в один такт, на одній хвилі ..

Однак, музика не повинна ні в якому разі відволікати вас. На ступеня збудження цього не трапитися, а от уже безпосередньо сексу вона може перешкодити. Про це потрібно подумати заздалегідь. Заздалегідь потрібно дізнатися у партнера, яка музика того подобається. І наостанок хочеться нагадати стару російську приказку - "Кашу маслом не зіпсуєш".

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Должна ли сборная Украины по футболу выполнить распоряжение УЕФА убрать с футболок футболистов надпись "Героям Слава"

Реклама
Реклама