У Закарпатті з'явиться «7 чудес міст та районів Закарпаття»!

2011-02-08 10:58 8241 Нравится 6

Про перспективи розвитку туризму Закарпаття та Воловецького району було обговорено на базі мілітарі-садиби «Грін Гофф» що у селі Гукливий Воловецького району.

Про це 6 лютого 2011 року було обговорено на нараді у відомій на всю Центрально - Східну Європу мілітарі-садибі «Грін-Гоф», у якій з візитом перебував Микола Томенко.

Заступник голови Верховної ради України відмітив під час свого перебування у мілітарі-садибі «ГрінГоф» що внесе приємні спогади про своє перебування на свою особисту сторінку у популярній мережі фейсбук про готель, і що подібні креативні ініціативи треба підтримувати не тільки в Закарпатті, але й у кожній області України. Для цього треба позбавитися стандартів і «совкового» несмаку. Особливо порадували високого гостя збереження історичної спадщини періоду І та ІІ світових війн, а також якісний підхід до сервісу в закарпатській Верховині.

Наприкінці Миколі Андрійовичу, від кафедри туризму УжНУ було вручено нову туристичну родзинку Закарпаття – вже ставший знаменитим солодкий сувенір – торт «Ужгород».

У свою чергу заступник голови Закарпатської обласної ради Андрій Сербайло, зазначив що депутати обради підтримали ініціативу туризмознавців кафедри туризму УжНУ щодо визначення «7 чудес міст та районів Закарпаття» яка направлена на розвиток краю та залучення відпочиваючих до Закарпаття.

За словами Федора Шандора, сьогодні коли прийнята обласна програма розвитку туризму на 2011 – 2015 рік існує нагальна потреба активно приступити до реалізації заходів. Так 28 січня на нараду з питань розвитку туризму в Закарпатті голова Закарпатської ОДА пан О.О. Ледида запросив науковців ВНЗ Закарпаття дати свої пропозиції щодо бачення подальшого розвитку туризму, і вже 7 лютого, разом з «Туристичний інформаційним центром Закарпаття» ми їх подаємо, повідомив зав. кафедри туризму УжНУ Федір Шандор.

По материалам:

Турінформ Закарпаття

Комментарии (1)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
 • mariyaO2011-03-14 10:43

  Дуже люблю Прикарпаття, Закарпаття і взагалі - гори Карпати. Часто їздимо з сім`єю на різні екскурсії. Ось минулого літа відвідали фортецю Тустань. Досить цікаво

  А говорять, що там було справжнє багатоповерхове диво у висоту 60-80 метрів.. І справді, роботи сильних майстрів-різьблярів. Навіть таран вони "оживили"

  Создать блог

  Опрос

  Будете делать прививку от COVID-19, когда она появится в свободном доступе?

  ГолосоватьРезультатыАрхив
  Реклама
  Реклама