На Закарпатті вовки загризли 5 телиць та 3 лошат

2009-09-21 08:14 4 1461 Нравится 6

У Закарпатській області сіроманці геть знахабніли і знову дошкуляють верховинцям. Особливо жорстоко поводяться вони з громадською худобиною. Як і торік, великої шкоди завдали на території Негровецької сільради у Міжгірському районі.

До початку осені вовки вже заїли на випасі 5 телиць та 3 лошат, не кажучи про значну кількість овець та собак. Лихо докотилося і до сусідньої Колочави-Горба: на днях жертвою хижаків тут стала дворічна корова. Здебільшого худоба не застрахована, отож надій на відшкодування збитків ніяких. А за добре вгодовану і дійну молоду корову нині просять близько тисячі "зелених".

У заповідній зоні НПП "Синевир" відстріл заборонений, але терпіти вовчим жахам громаді Тереблянської долини надокучило. Негрівчани, колочавці, синевирці та синполянці хочуть провести селянські сходи, запросивши на них керівництво НПП "Синевир" з тим, щоб усією громадою Оголосити лісопарковим розбійникам війну та отримати дозвіл на відстріл.

Санкцію ж на облави зі стріляниною треба просити аж у Києві — так велять міністерські циркуляри. Тож охочих полювати на сіроманців, які із санітарів лісу перетворилися на різників людської худобини, серед мисливців ледь знайдеться. Раніше був стимул, а зараз за цю справу можна й клопоту не оминути.

21 вересня 2009р. 07:42

постiйна адреса статтi: http://zakarpattya.net.ua/ua_news_47764.html

Комментарии (1)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Как думаете, будет ли в ближайше время вторжение РФ в Украину?

Реклама