Microsoft Bing запустив функцію візуального пошуку

2009-09-17 08:04 637 Нравится 4

Microsoft Bing, візуальний пошук, Visual Search

Пошуковик Microsoft Bing представив для користувачів нову послугу: пошук не за текстовими запитами, а за картинками.

Пошуковик Bing від Microsoft запустив нову функцію візуального пошуку Visual Search, яка замість текстових запитів використовує картинки. Користувачеві досить показати сервісу зображення того, що він хоче знайти, і у відповідь пошукова машина запропонує результат.

Нові функції пошукової системи Bing є унікальними. Практично всі користувачі працюють з текстовими запитами, навіть в тому випадку, якщо шукають картинки чи мультимедіа-файли. Концепція візуального пошуку дозволяє обійтися без слів.

Зараз на головній сторінці Bing Visual Search можна побачити 25 зображень, які представляють найбільш популярні тренди. Під час натискання на кожне з них з'являються інші картинки, які відповідають вибору користувача.

Фото тут згруповані в тематичні розділи: "спорт", "відомі люди", "шопінг", "розваги", "посилання". Розділи складаються з підрозділів. Наприклад, для пошуку автомобіля потрібно в розділі "шопінг" вибрати підрозділ "New cars" ("Нові машини").

Якщо зображень дуже багато, на сайті буде розміщена лінійка прокрутки. Дізнатися назву об'єкту на фото (наприклад, марку автомобіля або прізвище політика) дуже просто – для цього достатньо навести курсор на картинку, і відповідний текстовий запит з'явиться в рядку пошуку.

Поки що функція перебуває на стадії тестування, а показ результатів у вигляді зображень доступний лише для обмеженого кола запитів.

За офіційними даними Microsoft, повноцінне функціонування сервісу для користувачів по всьому світу буде забезпечено вже через декілька тижнів.

Варто зазначити, що симпатичний анімований інтерфейс пошуковика реалізований на базі платформи Silverlight, що має повну сумісність тільки з браузерами Internet Explorer. Таким чином, в боротьбі за пошуковий ринок Microsoft забула про користувачів інших програм для інтернет-серфінгу.

ТСН

16 вересня 2009р. 13:32

постiйна адреса статтi: http://zakarpattya.net.ua/ua_news_47497.html

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Вы вакцинировались, но все равно заболели COVID-19?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама