Як продовжити відчуття відпустки?

2009-09-15 12:49 527 Нравится 4

Як продовжити те відчуття повноцінного життя, яке ми відчуваємо тільки у відпустці? Психологи радять нам декілька способів

100 кроків по росі

Йти босоніж по траві - яке це задоволення! А що, якщо не чекати наступного літа, а наповнити ванну прохолодною водою, щоб вона доходила до кісточок і зробити в ній мінімум 100 кроків. Щоранку така «прогулянка по росі» - і ви забудете, що таке нежить.

«Як тільки вечір опуститься синій...»

Час від часу зраджуйте своїм звичкам. Уникнути відчуття монотонності життя можна, повертаючись з роботи додому то однією, то іншою дорогою. Увечері не поспішайте влаштовуватися біля телевізора, а йдіть всією сім`єю на прогулянку. Пригадайте, як прекрасно ви проводили вечори у відпустці, гуляючи по набережній, сидячи в маленьких кафе. Іноді і в будні це можна собі дозволити.

Життя без будильника

Чи не найприємніше під час канікул те, що не треба нікуди поспішати і прокидатися по будильнику. Отже, заховайте будильник, лягайте вчасно і прокинутися в потрібну годину для вас не складе ніяких труднощів.

Час підвестися з дивану

Під час відпустки ми легкі на підйом, охоче їздимо на екскурсії, знайомимося з новими людьми, але в «трудові будні» більше лежимо на дивані, а зустрічі з друзями замінюємо розмовами по телефону. Адже нові враження, позитивні емоції - це бездонний колодязь, з якого організм черпає сили.

Не думай про хвилини звисока

Спробуйте підводитися хвилин на 20 раніше, і ви відчуєте, що стали менше поспішати. Перші 10 хвилин додайте до свого сніданку: це дасть вам можливість поїсти неспішно, насолоджуючись смаком їжі. Інші 10 хвилин стануть в нагоді, щоб пройти пішки одну-дві зупинки, вдихнути прохолодного уранішнього повітря.

Перерва на обід - це святе

Як би ви не були зайняті, присвятіть відпочинку той час, що виділено на обід. Навіть якщо ви не ходите в їдальню або кафе, а звикли перекушувати на робочому місці, після ланча небагато пройдіться по вулиці або поговоріть з колегами. Працездатність після цього тільки покращає, а заразом ви захистите себе від стресу: на думку американських психологів, від стресу на робочому місці частіше страждають ті, хто не використовує перерву на обід.

unian.net

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Вы уже переболели COVID-19?

Реклама
Реклама