Як за п'ять хвилин заспокоїти зубний біль

2009-09-12 13:27 7 307 Нравится 5

Вказані крапки потрібно масажувати кінчиками пальців протягом хвилини

Доктор московського "спартака" Лю Хуншен відкриває таємниці традиційної китайської медицини

Доктор Лю видає великий китайський секрет: як за декілька хвилин зняти біль або хоч би заспокоїти ниючі зуби. Крапка № 1. Цю крапку треба шукати, міцно зціпивши зуби. Потрібно знайти пальцем місце, де "кінчаються" зуби і "починаються" м'язи, і відступити півсантиметра. На цьому місці має бути невелика западинка. Її і треба масажувати. Крапка № 2. Крапка розташована на обличчі на рівні нижнього краю мочки вуха на відстані половини сантиметра від вуха у бік носа. Крапка № 3. Знаходиться не на обличчі, а на руці. Потрібно прикласти великий палець однієї руки "смужкою" від першої фаланги між великим і вказівним пальцем іншої руки. У місці, де подушечка великого пальця торкнеться кисті, і знаходиться ця крапка.

УВАГА! Позбавитися від карієсу, парадонтіта і інших захворювань ротової порожнини за допомогою масажу або акупунктури не можна. Якщо після натиснення крапок зуби перестають хворіти, це зовсім не означає, що їх не треба лікувати. За допомогою порад доктора Лю в даному випадку можна лише усунути біль, але не її причину!

ЯК НАТИСКУВАТИ? Вказані крапки потрібно масажувати кінчиками пальців протягом хвилини. Натискувати сильно, але не до появи больових відчуттів.

11 вересня 2009р. 11:07

постiйна адреса статтi: http://zakarpattya.net.ua/news/47208.html

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Если бы выборы Президента Украины состоялись в ближайшее воскресенье, за кого отдали бы голос?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама
Реклама