Блог Юрій Українець

Жити по-новому чи сім причин перевернути прапор

2014-06-09 14:46 367

"Жити по-новому" - головний передвиборчий меседж нашого новообраного президента. Давно відомо, що думка - матеріальна! Українці завмерли в очікуванні благ, які повинні прийти у результаті нових підходів, які змінять життя кожного окремого українця.

Пропонуємо читачам Преса України погляд на майбутнє України з езотеричної точки зору.

У досконалі закони Всесвіту, можна вірити, а можна не вірити, однак вони працюють, не залежно від нашої віри чи невіри. Театр, як відомо, починається з вішалки, а країна - з прапора, як головного символа країни. У свій час президенту Кравчуку говорили знаючі люди, що синьо-жовта символіка несприятлива для країни, тому абсолютно не відповідає ні природному сприйняттю (розташуванням) кольорів, ні Божественним законам. Але матеріаліст Кравчук, мабуть не мав ні часу, ні бажання, щоб зрозуміти очевидне. Наслідки цієї невіри ми бачимо ми - в них живемо... Є надія, що новий президент зробить просту річ - переверне національний прапор, щоб він відповідав тому енергетичного змісту, який у нього вкладали наші попередники при затвердженні...

Читать дальше

Як себе юридично захистити в інтернеті та на Майдані. Правила

2013-11-30 19:19 546

Юристи надали інформацію про те, як громадяни можуть себе юридично захистити в інтернеті та на Майдані, повідомляє "Телеканал новин 24".

1. Блок захисту інтернет-користувачів:

Якщо Вам подзвонили, написали, чи прийшли особисто з різними питаннями щодо інформації, розміщеної на ваших соціальних сторінках, вимагайте їх представитися та надати наявні у них докази, що це ваша сторінка.

Якщо говорять про те, що мають Ваш ІР-адресу, відразу жорстко про те, в рамках яких негласних слідчих розшукових, оперативно-розшукових або контррозвідувальних заходів отримана інформація про ІР. Якщо не дають посилання – пишіть заяву про перевищення службових повноважень та про незаконне обмеження конституційних прав, зокрема, незаконному зборі інформації. При цьому, під запис всі дані посадової особи з посвідчення...

Читать дальше
Создать блог

Опрос

Как считаете, коронавирус, вызывающий COVID-19, был создан искуственно?

Реклама
Реклама