Блог Віктор Романюк

Я завершую боротьбу за мандат народного депутата від 94 округу

2013-12-02 13:22 534

Як відомо, вчора Київський окружний апеляційний суд ухвалив рішення про скасування моєї реєстрації у народні депутати у 94-му виборчому окрузі за позовом Шпаковича.

Ми очікували такого розвитку подій, оскільки формальні порушення виборчого законодавства з мого боку лежали просто на поверхні. Дивно, чому цією слабиною не скористалися раніше.

Можливо, я би продовжував боротьбу. Однак, у світлі останніх подій із вибухом протестного руху в Україні, вважаю за доцільне віддати усі сили, можливості своєї команди на підтримку Євромайдану. Якщо звернули увагу, моя агітаційна машина приймала активну участь у подіях у центрі Києва...

Читать дальше

Тітушки Свободи залякали Гримчака

2013-12-01 13:30 419

Дивною новиною для мене стало те, що знаний парламентський боєць Юрій Гримчак вирішив знятися з виборів на 223 окрузі. Знаючи ситуацію в Шевченківському районі можу зі всією відповідальністю заявити, що Гримчак випереджав Левченка на 5% І, якщо діяти за логікою, то зніматися мав саме Левченко.

Мабуть, свободівські "тітушки" можуть залякати кого завгодно. Дуже прикро, коли сила в опозиції переважає розум, а гасла підмінюють собою програми і чіткий план дій. Це - шлях в нікуди.

Взагалі я стою на позиції, що такі політичні сили, як Свобода, мають бути заборонені. Не можна кидатися у крайнощі, навіть в ім'я України...

Читать дальше

Майдан втратив сенс - тому і розігнали

2013-11-30 13:39 553

Вільнюс став для нашої країни провалом. Думаю, із цим згодні усі. Двері євроінтеграції закрили настільки гучно, що відлуння чутно будь-де у світі. Однак факт відбувся - Угода про асоціацію відійшла у минуле. І змінити це, доки не придумали якусь машину часу, неможливо.

Мета євромайдану у Києві розчинилась у небутті. Лишилась купка людей, які мітингують завжди і під будь-яким приводом. А це вже, виходить, стихійний мітинг, який виходить поза межі закону.

Віримо ми у це, чи ні, але Беркут виконав законний наказ. Люди, які перебували на Майдані за ідею - пішли. Доказ: http://gazeta.ua/articles/politics/_a-scho-sche-e-korist-stoyati-tut-dali-chastina-aktivistiv-evromajdanu-zbiraetsya/528860 . Хто продовжив стояти - я вже вказав вище...

Читать дальше

Віктор Романюк: "Я проводжу консультації про зняття з передвиборчих перегонів"

2013-11-29 13:01 301

25 листопада відомою дослідницькою компанією «ЮСС» було оприлюднено соціологічні опитування по моєму 94 округу (Кармазін - 16,8%, Бадаєв - 14,1%, я - 9,9%). Змушений констатувати, що результати близькі до тих, які мені передали до Італії наші спеціалісти.

До виборів лишається не так багато часу. Розумію, що наростити рейтинг, знаходячись фізично у Мілані, майже неможливо.

Хочу повідомити, що ми обговорюємо питання мого імовірного зняття з виборів для того, щоб відкрити шлях найретинговішому кандидату...

Читать дальше

Тимошенко несёт полную ответственность за срыв евроинтеграции

2013-11-28 14:55 452

Сегодня очень важный день. Украина могла получить долгожданную Ассоциацию с Европой. Но, не случилось. Находясь в Милане, я в полной мере понимаю, что потеряли наши сограждане.

Мы потеряли будущее. То, которое мы по праву заслужили. Почему так произошло и кто виноват? Большинство скажет, что Янукович. Я даже могу где то согласиться. Но не в полной мере.

Думаю, что Ассоциацию с ЕС мы бы получили, если бы не акцентировали на вопросе Тимошенко. Её представители Немиря и Тарасюк сделали всё возможное, чтобы соглашения не было. Именно Юля, руководствуясь личными интересами, де-факто "забила" на весь украинский народ и будущее государства...

Читать дальше
Создать блог

Опрос

Вы вакцинировались, но все равно заболели COVID-19?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама