Морська адміністрація України має намір запровадити електронний реєстр контрактів моряків

2018-09-27 16:03 266 Нравится 1

Державна служба морського та річкового транспорту (Морська адміністрація) буде відстежувати в єдиній інформаційній системі інформацію про контракти моряків, щоб виключити можливість нарахування неіснуючого досвіду.

Про це заявив голова Морської адміністрації Дмитро Петренко.

«У нашій єдиній інформаційній системі буде окреме діалогове вікно для крюїнгу. Кожен крюїнг буде вносити туди інформацію про контракт моряка, дату його підписання, дату посадки на судно і повернення додому. Ми назавжди закриємо тему з «липовим» досвідом, і будь-який судновласник зможе на нашому порталі простежити повністю всю трудову інформацію про людину, яку він бере на роботу – сертифікати, тренінги, навчання, робота … », – розповів Петренко.

За його словами, це підвищить конкурентоспроможність українських моряків, у них будуть вигідні переваги порівняно з моряками інших країн.

«Я знаю, що зараз активно над цим продуктом працюють Філіппіни і Великобританія. І ми не повинні відставати», – підкреслив керівник Морської адміністрації.

Також він повідомив, що у тренажерних центрах буде запроваджений відеоконтроль для спостереження за підготовкою моряка. Разом з тим буде введена чітка програма з точним числом учнів, єдина система з розкладом, доступним на сайті – це унеможливіть маніпулювання кількістю учнів в тренажерних центрах.

Джерело: сайт Дмитра Чалого

Кабінет міністрів на засіданні 22 серпня 2018 року схвалив рішення про початок роботи Морської адміністрації. У квітні 2018 року головою Морської адміністрації за підсумками оголошеного в лютому конкурсу призначено Дмитра Петренко.

Морська адміністрація створена рішенням Кабміну 6 вересня 2017 роки як центральний орган виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується урядом через міністра інфраструктури. Відомство реалізує державну політику в сферах морського і річкового транспорту, торговельного мореплавства, судноплавства на внутрішніх водних шляхах, навігаційно-гідрографічного забезпечення мореплавства, а також в сфері безпеки на морському та річковому транспорті (крім сфери безпеки мореплавання суден флоту рибної промисловості) і забезпечує виконання зобов’язань , що випливають із членства України в міжнародних організаціях у зазначених сферах.

Відповідно до затвердженого штатного розпису штат Морської адміністрації складає 226 осіб.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Если бы выборы Президента Украины состоялись в ближайшее воскресенье, за кого отдали бы голос?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама
Реклама