Пропозиція розігнати Верховну Раду!

2016-04-06 17:28 8959 Нравится 2

Доречі, цікава думка. На сайті президента з'явилася петрція, в якій пропонується ліквідувати ВР і створити всенародне прийняття законів. Таке запропонував Сергій Косарьков (гром. укр.) мотивуючи це тим, що в Раді замість людей закони приймають невідомо хто і як там опинившись представники недоторканості.

По задумці автора, президент повинен створити цілодобове онлайн голосування, і потім вже думати, приймати закон чи ні. Можуть голосувати від 18, як зараз. Потрібна буде реєстрація, і це можна зробити з будь якого кутка світу в потрібний час.

Ідея непогана. Потрібно тільки все оформити та продумати. Тому що розігнати навіть той уряд не можуть. І буде економія при виборах то чи іншого кандидата. Тим паче, це буде більш демократично так сказати. Кожен зможе запропонувати того, чи іншого міністра. І так само легко його можна зняти, не звільняючи весь кабмін. І це зможе позбавити впливу олігархів на владу, як це зараз! Ну як вам ідея???

Комментарии (9)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
 • elder2016-04-09 18:16

  Есть такая форма индентификации личности и часто используется при проведении интернет-инвестировании и вывода электронных денег на банковские счета. Здесь тоже много нюансов. Паспорта легко подделываются , а система регистрации граждан настолько коррумпирована что любой документ можно купить . Если бы Вы знали сколько в Украине ходит фальшивых паспортов , ИНДЕНТИФИКАЦИОННЫХ кодов , дипломов , аттестатов , водительских удостоверений. За "гречку" у нас можно все купить и сделать голосование таким , каким хочет видеть заинтересованное лицо.

  Да и внешнее вмешательство нельзя сбрасывать со счетов. Пример - голосование на выборах Президента в 2004 году.

  • Все эти фальшивки не числятся в базе данных. А нужно создать такую. Я не говорю, что все гладко, но что-то придумать можно.

   А вопрос в том, кто все эти аттестаты, паспорта и дипломы делает и крышует?

   Сначала нужно разобраться с крышей, а потом и новации всякие внедрять. Иначе так и будем из угла в угол метаться. Они там наверху крутят что хотят, а нам расхлебывать...

  • До таких новацій Україна і українці ще не визріли.

   Пригадайте "чахарду" з виборчими списками.

 • elder2016-04-07 16:02

  Без ПАСТОРА паства ( нарід)з подібною задачею не справиться.

  Це ми вже проходили - "Кожному по здібностях", а потім змінили на лозунг " Кожному по потребі" !

  Ідея скорлупи від яйка не вартує .

  • Ну чому? От наприклад хочуть вони прийняти закон про приватизацію, ставлять його на повістку дня, і люди онлайн голосують протягом певного часу. І при певній кількості голосів. Щоб потім ніхто не говорив, що нас не слухають... тоді за все будемо відповідати самі.

  • Онлайн голосування не захищено від ботів , які в автоматичному режимі голосують часто-густо з одного IP-адреса. Я сам таким ботом користувався в одній з ігор. Онлайн голосуванню довіряти не можна.

  • Для цього передбачене маленьке але. Для того щоб голосувати потрібно надати свій індифікаційний код. Так написано у петиції. Створити базу. А ні, то можна по данним паспортів реєструватися. Все можна продумати, було б тільки бажання!

 • Alex UA2016-04-07 14:55

  Я поддерживаю

  • Только нужно все предварительно продумать. Ну и можно оставить 20-30 человек на первое время... а потом и остальных убрать.

Создать блог

Опрос

Какой вакционой вы бы вакцинировались от COVID - 19?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама
Реклама