Навіщо забороняють мову? Це не правильно!

2016-03-21 12:24 287 Нравится

Звичайно в Україні повинна бути державною мовою українська. Повинні всі документи та державні установи працювати на ній, але забороняти рос мову в рекламі, в готельному чи ресторанному бізнесі вважаю зайвим. Так зареєстрували законопроект в Київській Раді. Один із депутатів від партії Батьківщина погодився з таким рішенням, а його однопартієць ні. За його словами існують інші методи.

Також політолог Карасьов сказав, що це не нормально, адже у нас деякі депутати та міністри навіть на українські не спілкуються. Та й президент деяких слів не знає. І мешканці такого також не підтримають.

Навіщо так нагнітати ситуацію? Документи документами, а люди в кафе, магазинах та інших місцях повинні спілкуватися так, як їм зручніше. У нас навіть молодь, яка закінчила ВНЗ не може спілкуватися повноцінно на українській. Не будемо говорити про дорослих, які навіть в свій час не вивчали її.

Вірно один із депутатів сказа, що це не метод. Любов до рідної мови потрібно не нав'язувати, а підштовхувати до неї методом різних конференцій, літературних та наукових зборів. Як говорять у народі:"силоміць коханим не будеш"? Ось так і з мовою...

http://pohnews.org/13040-v-kieve-hotyat-zapretit-obshchatsya-v-obshchestvennyh-mestah-na-russkom-yazyke

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Как думаете, будет ли в ближайше время вторжение РФ в Украину?

Реклама