Кандидати на місце Генпрокурора

2016-02-26 09:12 263 Нравится 1

Шокін у відпустці, але це не означає, що його не звільнять. Також, як він сам заявляв, він вже зібрав свої власні речі в кабінеті. Йдуть розмови. хто ж займе його місце.

Найчастіше говорять, що його місце може зайняти Юра Луценко. Але зі слів депутатів, він не проявляє ніякої активності щодо вакантного місця. Деякі сумніваються, що він буде генпрокурором, так як не має кваліфікації в данній сфері. Іншим кандидатом на місце в ГПУ називають голову донецької військово-громадської адміністрації Павла Жебрівського. Він і кандидатура прохідна у парламенті, і більше приближений до данної посади.

Також не виключають, що може стати Матіос. Але він має багато ворогів у парламенті. Говорять і про Сакварелідзе та Касько. Сама смішна кандідатура на це місце Саакашвілі. Якщо Луценко не має кваліфікації в данній сфері, то звідки вона візьметься у губернатора Одещини.

Саме головне, щоб новий прокурор, якого оберуть не контролювався з Банкової, тому що це стане повторення Шокіна. А ті, хто говорив за реформи в ГПУ, просто змінять шило на мило.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Кто виноват в ситуации по Новым Санжарам?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама
Реклама