Як син Авакова витрачає гроші, "зароблені" на рюкзаках.

2016-02-22 10:11 7422 Нравится

Не встигла затихнути новина, а точніше сказати скандал навколо закупівель для армії тактичних рюкзаків з участю сина МВС Авакова, як з'явилося нове відео про нього. Так в одному із приміщень, де грають в покер мажори, Олександ Аваков спустив за кілька годин декілька десятків тисяч гривень. Перед самим початком гри, він повернув борг одному із гравців у розмірі 20 тисяч гривень. Мінімальна ставка складала 10 тисяч гривень, що рівна кільком заробітним платам вчителя, або лікаря.

Також під час гри, він кілька разів виходив і курив так звану "травку". Алкоголю він не вживав, але від наркотичних засобів не відмовився. Можна припустити, що в такому стані він сів за кермо власного автомобілю.

Данний інцедент починає набирати обертів у соцмережах. Виходе, що "наваривши" грошей на закупівлі амуніції для військових, ось таким чином він їх спускає. І якби його затримали поліцейські у стані наркотичного сп'яніння, то йому б нічого не було.

Як таке взагалі може бути, щоб міністр МВС та його син були з такою заплямованою репутацією? Тим паче, що за самим міністром вже прослідковувався не один грішок.

Комментарии (2)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Как думаете, будет ли в ближайше время вторжение РФ в Украину?

Реклама