Про оскорблєнія. Вєсьма зле.

2015-08-19 14:32 6302 Нравится 6

Зловив себе на мислі, шо давно не оскорблявся. Нє, ну не без того, шоб "особо-одарьонну ніцшу чи фрейду" послать шукать в Одєссє рубероїд, чи возмутітца обосцяним ліфтом. Але то таке, житєйське-битове.

А сьогодні оскорбився, каюсь, до самой глубіни душі. Ладно еслі би обозвали хунтовцем, каратєлєм, правосєком, свідомітом ну і так далі, на шо багата чорнорота ватна фантазія, я до ціх, зовсім не обідних, компліметов привик. А тут... Пише одне чудіще козломордоє "Украінци, бєларуси і рассеянє - братья навєк!"

Йоп його мать! Як будто хто в рота насцяв!

Ну який ти мені брат, КАЦАПська твоя душонка, вихухоль слопатижрущий, скреп нанотехнологічєскій?! Від тебе одна головна боль і убитки! Списдить, отжать, зламать, насрать, ет да, ет ти мастак. І при цьому гоготать, як лєтящій галопом тюлень! Для мене ти навсігда останешся скотом, мраз'ю, вбивцею, мародьором і насільніком, КАЦАП! Ще й дітям і внукам накажу триматись від тебе подалі, а як зустрінуть, то шоб били в твою козлячу рожу сходу!

Всьо равно шо.. Забігає лєвий сосєд, готовий в доску, і підпалює хату. І поки ти її тушиш, насільнічає жінку, вбиває дітей, краде гроші. А потім, коли ти його починаєш мочить де зловив, с нєвінним відом і с тупим ізумлєнієм на рилє прічітаєт "брат, ти шо?! ми ж з тобой на одной уліце живєм, на одном язике говорім, за шо?!" Ти цей сусід, мєрзкий КАЦАП!

Не удівляйся і не питай "за что", коли тобі будуть наносить травми на морду ліца, коли тобі будуть ламати кості і гнать від себе як паршиву овцю. ЗАСЛУЖИВ!

P.S. І ще одне, КАЦАП! Ніколи не називай мене братом, бо кину сварочьним аппаратом прямо в темя. Я тобі все вспомню, ссука! І Крим, і ДАмбаС, і Іловайськ...

Комментарии (2)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

У вас есть долги за коммунальные услуги(газ, электричество и др) за прошедший год?

Реклама
Реклама