«Київстар» нагородив запорізьких педагогів та школярів

2014-12-18 23:27 275 Нравится

В Запорізький області підвели підсумки впровадження он-лайн технологій в освітніх закладах. Телеком-оператор «Київстар» нагородив смартфонами найвидатніших педагогів та учнів за розвиток форматів дистанційної освіти та проекти у сфері безпеки дітей в інтернеті.

Запорізька область займає лідируючі позиції з розвитку інформатизації в Україні. Протягом 2014 року тут були реалізовані неординарні освітні проекти, мета яких - сприяння розвитку дистанційних форматів навчання, а також формування он-лайн культури підростаючого покоління відповідно до потреб сьогодення. Компанія «Київстар» виступила партнером Запорізького обласного підсумкового семінару, який ініціювали Департамент освіти і науки Запорізької облдержадміністрації та Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти. Телеком-оператор нагородив смартфонами 35 найвидатніших педагогів та учнів.

На заході були відзначені вчителі, які зробили свій внесок у розвиток обласної електронної дистанційної «Школи сучасних знань», що з 2012 року забезпечує потреби учнів незалежно від місця навчання та проживання. Сьогодні на цій платформі діють більше 200 дистанційних курсів, зареєстровані понад 2 000 користувачів, проводяться он-лайн семінари, квести та олімпіади. Освітній контент «Школи сучасних знань» рекомендований для використання у роботі вчителям та учням Донецької та Луганської областей.

Зважаючи на те, що такі методи навчання базуються на доступі до всесвітньої мережі, педагоги, учні та батьки області активно залучаються до заходів щодо ознайомлення з правилами безпечного користування інтернетом. Створюються спеціальні уроки, презентації, ролики, флешмоби тощо. Молодші діти пишуть тематичні вірші та есе, учні старших класів розробляють стенди, віртуальні газети та плакати, класні керівники проводять виховні години та батьківські збори. Лише у 2014 році до цієї роботи були залучені більше 200 навчальних закладів Запорізької області. А на підсумковому обласному семінарі смартфони від «Київстар» отримали діти, які протягом року представили найкращі творчі роботи на теми «Безпека дітей в інтернеті» та «Розвиток медіаосвіти».

«Ми живемо в еру бурхливого розвитку інформаційних технологій, і я вважаю, що це надає чудові можливості щодо виходу процесів навчання на новий рівень. Велика вдячність всім педагогам та учням, які роблять свій внесок в реалізацію освітніх проектів, адже цей доробок приноситиме користь багатьом людям» - зазначає заступник начальника управління Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації Валентина Хіврич.

Освіта формує майбутнє України , саме тому «Київстар» підтримує освітні проекти й талановиту молодь - тих, хто в наступні роки впроваджуватиме інновації в українському бізнесі.

«Наше завдання як телеком-оператора – відкривати нові перспективи за допомогою сучасних технологій. Ми розуміємо, що інтернет стає повноцінним інструментом для навчання, тому приділяємо увагу проектам, які направлені на створення нових освітніх можливостей для українців. Водночас ми повинні формувати в нашому суспільстві он-лайн культуру та навчати дітей правилам безпечного користування всесвітньою мережею, аби інтернет приносив дітям тільки користь» - зауважує менеджер зі зв’язків із громадськістю «Київстар» Алла Лаврентьєва.

Довідка про «Київстар»

«Київстар» – український оператор телекомунікацій, надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних і фіксованих технологій. Послугами оператора користується понад 25 млн клієнтів мобільного зв’язку і близько 800 тис. – широкосмугового інтернету.

Акціонери «Київстар» – міжнародна група VimpelCom Ltd. (Нідерланди), володіє телекомунікаційними активами у країнах СНД, Європи, Азії, Африки та Північної Америки. Акції компанії знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі (NASDAQ), Нью-Йорк.

Мобільна мережа «Київстар» – одна з найкращих у Європі, і охоплює всі великі та малі міста України, а також понад 28 тис. сільських населених пунктів, усі основні національні й регіональні траси, більшість морських та річкових узбереж.

Волоконно-оптична мережа «Київстар» для швидкісної передачі даних має загальну довжину понад 46 тисяч кілометрів, і ємність зовнішніх каналів понад 620 Гбіт/с. Оператор надає послуги міжнародного роумінгу в 195 країнах на 5 континентах.

«Київстар» понад 16 років працює в Україні, і є найбільшим платником податків, а також одним з найкращих роботодавців і соціально відповідальною компанією.

За додатковою інформацією звертайтеся: pr@kyivstar.net www.kyivstar.ua

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Вам понравилось новогоднее поздравление Президента Украины?

Реклама
Реклама