46 років розмов, або майже 25 млн. хвилин наговорили в метро жителі Харкова

2014-11-23 00:09 251 Нравится

За підсумками трьох кварталів 2014 року у харківському метрополітені абоненти «Київстар» наговорили 24,6 млн. хвилин, а це більше 46 років безперервної розмови. До того ж, збільшилося й споживання мобільного Інтернету «Київстар». За 3 квартали поточного року абоненти використали понад 7900 Гбайт мобільного Інтернету – цього обсягу вистачило б для скачування майже 900 фільмів у високій якості HD.

«Київстар» єдиний мобільний оператор, який демонструє стабільну роботу сервісів зв'язку на всіх 29 станціях підземки Харкова. Задля цього компанією здійснені масштабні інвестиції у мережу в метрополітені та встановлено 50 базових станцій.

У 2014 році харків’яни стали активніше користуватись послугами «Київстар» у метрополітені міста. Зокрема за останній рік тільки обcяг спожитого трафіку мобільного Інтернету збільшився у 3 рази і сягнув рівня споживання понад 7 900 Гбайт за підсумками трьох кварталів. До слова, цього обсягу вистачило б для скачування понад 900 фільмів у високій якості HD. При цьому, середня швидкість передачі даних за технологією 2G EDGE в підземці становить близько 140 кбіт/сек.

Голосовий трафік теж збільшився: за цей же період харків’яни, спілкуючись у підземці міста, наговорили 24,6 млн. хвилин, що відповідає більше 46 років безперервної розмови.

«У харківській підземці якість роботи мережі «Київстар» у пікові години відповідає запланованим рівням. Ми продовжуємо спостерігати зростання мобільного Інтернет-трафіку. Такі показники свідчать, що абоненти «Київстар» задоволені якістю наших послуг і можуть завдяки ній слідувати глобальному світовому тренду: обмінюватись різного формату миттєвими повідомленнями через популярні Інтернет-сервіси та соціальні мережі навіть під час пересування метрополітеном», — зазначив Василь Пантов, начальник департаменту управління якістю «Київстар».

Щороку «Київстар» ретельно готується до збільшення кількості дзвінків та передачі даних в харківській підземці. Якщо в 2001 році базові станції були встановлені лише на 2 станціях метро, то сьогодні «Київстар» забезпечує харків’ян та гостей міста зв’язком на всіх 29 станціях підземки. Зв'язок в тунелях забезпечується за рахунок випромінюючого фідеру.

Сьогодні «Київстар» залишається єдиним оператором, що надає свої послуги у всіх 3 гілках харківського метрополітену.

Довідка про «Київстар»

«Київстар» – український оператор телекомунікацій, надає послуги зв'язку і передачі даних на основі широкого спектру мобільних і фіксованих технологій. Послугами оператора користується понад 25 млн абонентів мобільного зв'язку і близько 800 тис. – широкосмугового інтернету.

Акціонери «Київстар» – міжнародна група VimpelCom Ltd. (Нідерланди), що володіє телекомунікаційними активами в країнах СНД, Європи, Азії, Африки та Північної Америки. Акції компанії знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі (NASDAQ), Нью-Йорк.

Мобільна мережа «Київстар» – одна з кращих в Європі, і охоплює всі великі та малі міста України, а також понад 28 тис. сільських населених пунктів, усі основні національні й регіональні траси, більшість морських і річкових узбереж.

Волоконно-оптична мережа «Київстар» для швидкісної передачі даних має загальну довжину більше 46 тис. кілометрів і ємність зовнішніх каналів більше 620 Гбіт/с. «Київстар» надає послуги міжнародного роумінгу в 195 країнах на 5 континентах.

«Київстар» більше 16 років працює в Україні і є найбільшим платником податків, а також одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.

За додатковою інформацією звертайтеся: Nataliya.Dadiverina@kyivstar.net, www.kyivstar.ua

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Вы планируете голосовать на местных выборах 25 октября?

Реклама
Реклама