«Київстар» представляє тренди mHealth-додатків

2014-10-01 20:37 347 Нравится

«Київстар» представляє тренди mHealth-додатків

За останні 2,5 роки число mHealth-додатків у світі збільшилося в два рази[i]. Сьогодні тільки на платформах iOS та Android їх більше 100 000[ii]. Такі дані наводить дослідницьке агентство research2guidance. 30 вересня національний телеком-оператор «Київстар» запросив директора з досліджень research2guidance Ральфа-Гордона Йанса представити українській аудиторії перспективи розвитку мобільних додатків у світі і в Україні.

В рамках 23-ї міжнародної медичної виставки «Охорона здоров'я 2014» Ральф-Гордон Йанс розповів про дослідження «Розвиток мобільних додатків mHealth в Європі», проведене research2guidance.

Стрімке зростання mHealth-додатків найближчими роками тільки продовжиться. За прогнозами research2guidance, вже в 2015 році ними користуватимуться більше 500 млн осіб[iii]. При цьому найпопулярніша категорія mHealth-додатків – рішення для фітнесу. На неї припадає близько 30% всіх додатків у медичних розділах App Store, Google Play, BlackBerry Appworld і WindowsPhone Store. Друге місце займають додатки з медичними рекомендаціями (біля 17%) і wellness-рішення (15,5%). Вибір ліків або допомога у визначенні джерела болю, інструкції з йоги або поради для краси – все це користувачі шукають в mHealth-додатках.

«Сьогодні варто звернути особливу увагу на медичні програми, які, з одного боку, роблять смартфон ще більш корисним для користувача, а з іншого – знижують навантаження на систему охорони здоров'я. Наприклад, завдяки їм можна скоротити число повторних госпіталізацій або час перебування на стаціонарі, – коментує Ральф-Гордон Йанс. – MHealth-додатки – це синергія двох ключових трендів сучасності. Популярність smart-девайсів і прагнення до здорового способу життя народжують новий попит, а mHealth відповідає на нього, дозволяючи користувачам отримати потрібний їм досвід».

«Для «Київстар» mHealth-додатки – це частина соціальної програми «Мобільне здоров'я». Ми прийшли до реалізації цієї програми після консультацій з європейськими колегами. Для нас це можливість відкрити доступ до якісної інформації від лікарів провідних медичних установ для всіх українців, – коментує Тетяна Пецко, менеджер програм корпоративної соціальної відповідальності «Київстар». – Зараз ми раді поділитися експертизою європейських фахівців».

В рамках соціальної програми «Мобільне здоров'я» створюються корисні додатки, розроблені спільно з провідними медичними установами України.

Наразі доступні 4 додатки:

  • «Моя Зірочка» – для сімей, які очікують на появу малюка. Допомагає майбутній мамі стежити за станом свого здоров'я і розвитком дитини, вести карту вагітності, планувати відвідування лікаря і багато іншого.
  • «Моя Зірочка. Перший рік» – для батьків з дітьми до одного року. Один з розділів цього додатка – «Плавання» – містить відеоуроки, записані за участю видатного спортсмена Дениса Силантьєва.
  • «Добре Бачу» – для профілактики захворювань органів зору. Додаток дозволяє перевірити зір, зняти напругу очей, вчить тренувати м'язи очей, уникаючи їх перевтоми. Є вправи як для дорослих, так і для дітей.
  • «Перша мобільна допомога» – добірка корисних порад з першої долікарської допомоги. Додаток дозволяє пройти курс екстреної допомоги дистанційно, а також викликати швидку допомогу і знайти довколишні лікарні.

Додатки безкоштовні і підходять для смартфонів на базі операційних систем iOS і Android. Завантажити їх можна в App Club від «Київстар», а також в AppStore або в Google Play. Встановити додатки можуть клієнти всіх мобільних операторів України.

Дізнавайтеся новини першими на офіційній твіт-сторінці «Київстар»

Довідка про «Київстар»

«Київстар» – український оператор телекомунікацій, надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних і фіксованих технологій. Послугами оператора користується понад 25 млн клієнтів мобільного зв’язку і близько 800 тис. – широкосмугового інтернету.

Акціонери «Київстар» – міжнародна група VimpelCom Ltd. (Нідерланди), володіє телекомунікаційними активами у країнах СНД, Європи, Азії, Африки та Північної Америки. Акції компанії знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі (NASDAQ), Нью-Йорк.

Мобільна мережа «Київстар» – одна з найкращих у Європі, і охоплює всі великі та малі міста України, а також понад 28 тис. сільських населених пунктів, усі основні національні й регіональні траси, більшість морських та річкових узбереж.

Волоконно-оптична мережа «Київстар» для швидкісної передачі даних має загальну довжину понад 46 тисяч кілометрів, і ємність зовнішніх каналів понад 620 Гбіт/с. Оператор надає послуги міжнародного роумінгу в 195 країнах на 5 континентах.

«Київстар» понад 16 років працює в Україні, і є найбільшим платником податків, а також одним з найкращих роботодавців і соціально відповідальною компанією.

За додатковою інформацією звертайтеся: pr@kyivstar.net www.kyivstar.ua

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Если бы выборы в Президенты состоялись завтра, вы отдали бы свой голос за Зеленского?

Реклама
Реклама