Черкаські ЗМІ разом з «Київстар» навчалися рятувати життя

2014-08-29 12:28 249 Нравится

28 серпня представники черкаських ЗМІ разом з «Київстар» протестували перший український мобільний застосунок для надання допомоги в екстрених ситуаціях. Додаток «Перша мобільна допомога» було презентовано українцям 24 квітня цього року в рамках українського форуму IForum. За цей час його завантажили вже понад 5 тисяч користувачів.

Медичний контент додатку підготували лікарі клініки «БОРИС», фахівці з екстреної медицини та інтенсивної терапії. У ньому містяться детальні текстові матеріали та відео-інструкції, а також повна база знань, яку отримують слухачі курсів першої медичної допомоги.

«Київстар» пропонує прикладні мобільні додатки медичної тематики в рамках своєї соціальної програми «Мобільне здоров'я». Додаток «Перша Мобільна Допомога» містить базу знань, яка стане в нагоді у випадках, коли є нагальна потреба надати постраждалому першу долікарську поміч. Ми віримо, що ці знання врятують людські життя» – розповідає Наталія ДАДІВЄРІНА, менеджер по зв’язкам з громадськістю «Київстар».

У зручному мобільному форматі кожен користувач може оперативно отримати важливу інформацію – мобільний застосунок «Перша мобільна допомога» має кнопку екстреного виклику швидкої допомоги, а також 4 розділи:

· «База знань»

· «Лікарні»

· «Аптечка»

· «Важливо»

Для черкаських ЗМІ компанія організувала спеціальний майстер-клас за участі лікаря місцевого осередку «червоного хреста» Любові Коваль. Заняття адаптували таким чином, щоб журналісти на практиці відпрацювали отримані знання.

«Для кожного лікаря базовий принцип не завдати шкоди. Водночас, це не означає «не діяти». Більшість людей, які хочуть допомогти в екстреній ситуації, можуть не мати достатньо знань, тому нічого не роблять. У той час, як питання життя може залежати від лічених хвилин. Все частіше вітчизняні журналісти наражаються на ризики, які загрожують здоров'ю та життю і знання та навики надання першої допомоги надзвичайно потрібні, а завантажений у телефон мобільний додаток завжди буде оперативним і дієвим порадником», – пояснює Любов КОВАЛЬ, тренер з надання першої допомоги.

Для зручності користувачів, при створені додатку, всі дані були структуровані за 15 категоріями, серед яких: перші кроки в ситуаціях, коли проблема невідома, дії при ранах і кровотечах, отруєннях, опіках, утопленнях, інсультах, інфарктах та інших випадках, що вимагають негайної допомоги. Вже традиційно для мобільних додатків, розроблених «Київстар», – усі поради доступні користувачам також у відео форматі.

«Перша мобільна допомога» це вже четвертий додаток, розроблений «Київстар» у рамках програми «Мобільне здоров’я». Додаток доступний безкоштовно для усіх абонентів в AppClub від «Київстар», AppStore (https://itunes.apple.com/ua/app/persa-mobil-na-dopomoga/id863975653?mt=8) GooglePlay (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kyivstar.firstaid)

У 2013 році українським користувачам стали доступні мобільні сервіси «Моя Зірочка» для вагітних, «Моя Зірочка. Перший рік» для батьків з дітьми до 1 року і «Добре Бачу» для профілактики зору. Станом на даний час корисні мобільні застосунки завантажили вже понад 60 тисяч користувачів.

Довідка про клініку «БОРИС»

Клініка «БОРИС» – найбільший медичний центр в Україні, оснащений найсучаснішим медичним обладнанням. Клініка має власний парк реанімобілів, операційні, лабораторію, діагностичний центр, поліклініку, стаціонар та амбулаторії з різних напрямків лікування. Клініка «БОРИС» присутня на українському ринку вже 20 років і зараз в ній працюють більше 600 лікарів. Сайт клініки: http://www.boris.kiev.ua/

Довідка про «Київстар»

«Київстар» – український оператор телекомунікацій, надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних і фіксованих технологій. Послугами оператора користується понад 25 млн клієнтів мобільного зв’язку, і понад 700 тисяч користувачів широкосмугового інтернету. Акціонери «Київстар» - міжнародна група Vimpelcom ltd (Нідерланди), володіє телекомунікаційними активами у країнах СНД, Европи, Азії, Африки та Північної Америки. Акції компанії знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі (NASDAQ), Нью Йорк.

Мобільна мережа «Київстар» – одна з найкращих у Європі, і охоплює всі великі та малі міста України, а також понад 28 тис. сільських населених пунктів, усі основні національні й регіональні траси, більшість морських та річкових узбереж. Волоконно-оптична мережа «Київстар» для швидкісної передачі даних має загальну довжину понад 46 тисяч кілометрів, і ємність зовнішніх каналів понад 620 Гбіт/с. Оператор надає послуги міжнародного роумінгу в 195 країнах на 5 континентах.

«Київстар» понад 16 років працює в Україні, і є найбільшим платником податків, а також одним з найкращих роботодавців і соціально відповідальною компанією.

За додатковою інформацією звертайтеся: Nataliya.Dadiverina@kyivstar.net; www.kyivstar.ua

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Вы поддерживаете деятельность Зеленского на посту Президента Украины?

Реклама
Реклама